Šta je novo?

Koju ploču za Sempron 3000?

ganelon

Slavan
Učlanjen(a)
27.01.2005
Poruke
422
Poena
319
Treba mi preporuka jer se četvoroumim :) između sledećih ploča:
- ABIT NF8, NForce3 250G
- ASUS / K8N-E DELUXE /Socket-754/nForce 3 250
- GIGABYTE / GA-K8NS / S-754 / nF3 250
- MSI K8N NEO-FSR nF3

Svaki predlog je dobrodošao, takođe može i savet za neku koja, eventualno, nije na listi (ali plz uz info gde bi se dalo naći u BGD; može i na PM). U obzir dolaze AGP rešenja sa nForce čipsetom.
Hvala unapred.
 
Najbolje rešenje u ovom slučaju bi bili:
1. DFI
2. EPOX
3. Chaintech
4. ABIT
5. ASUS
6. Sav ostali krš...

Ali ako ne uzimaš ploču zbog OC-a (što je nelogično ovde na forumu) onda ti ova lista ništa ne znači...

:wave:
 
Poslednja izmena:
Mmmmmm. Nice.
@Aco
Blagodetima ADSL-a već sam probanzao linkovima koje si predložio ali najpribližnije što imaju je 8KDA3+. Na Epox-ovom sajtu sam pogledao karakteristike za taj model, i onaj koji si ti predložio ( 8KDA3J), i ne primećujem preteranu razlku. Ima li je ili i "+" varijanta daje isti kvalitet.

@Super Starr
Naravno da ću raditi i o/c ;) . Ništa preterano (što bi zahtevalo dodatne kreonske jedinice :D ) ali ono, malkice, reda radi. :)

EDIT: Ako bi u obzir dolazio DFI, koji model momci?
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno