Šta je novo?

Kućna multimedija Koji tv uzeti preko MTS-a

Koji TV, projektor, zvučnike, soundbar i ostale multimedijalne komponente kupiti?

poske1

Cenjen
Učlanjen(a)
01.08.2014
Poruke
164
Poena
170
Hocu da uzmem preko MTS tv uredaj e sad koji uzeti od ova tri:

Tesla 55E635SUS​

TCL 50P635​

Hisense 55A6K​

Molim predloge za i protiv .Najvise ce se koristiti za gledanje kablovskih kanala.
 
Poslednja izmena od urednika:
cenim da su ovo najslabiji, da ne kažem najgori, 4K modeli navedenih brendova. u tom slučaju išao bih na TCL zbog dijagonale
 
imaju sva tri navedena brenda. no, za tu garanciju od 5 godina potrebna je prijava, a za prijavu je potreban fiskalni račun. nisam siguran da li se dobije i fiskalni račun kada se uzme televizor preko provajdera
 
Piše kod njih na sajtu (MTS) za neke da ide 2+3 godine garancije.
Nisam odavno uzimao nešto osim telefona ali dobijao se račun, neko osiguranje uređaja, cele kuće ... Telefon završi kod sestrića pa ne mogu sada da proverim šta je došlo od paipra sa nijim. Nazovi ili idi do poslovnice i pitaj, ali bude sve kako su napisali.

Inače je neka moja praksa što veća dijagonala za što manje para u rezoluciji koja te zanima :)
 
Preporuka za Teslu. Uzeo roditeljima pre više od godinu dana, jako zadovoljan. Dobar OS, iznenađujuće solidna slika, najbolji servis. Beži od Hissense ako ti je imalo bitan OS, a TCL je najmanji
 
moguće da je ovaj model Tesle dobar. VA panel je u pitanju, ako ne smeta. ima stariju verziju Android TV-a, 11. @mlax37 baš ovaj model si uzeo?

TCL ima Google TV (verovatno poslednja verzija Android TV-a) i HDMI 2.1. takođe VA panel.
opet bih izabrao ovaj od ova 3.

A6K je osnovna, najslabija 4K serija modela kod Hisense-a. 55A6K ima IPS (ADS) panel. A6K je, što se mene tiče, za izbegavanje.


@poske1 je li doneta odluka?
 
Poslednja izmena:
moguće da je ovaj model Tesle dobar. VA panel je u pitanju, ako ne smeta. ima stariju verziju Android TV-a, 11. @mlax37 baš ovaj model si uzeo?

TCL ima Google TV (verovatno poslednja verzija Android TV-a) i HDMI 2.1. takođe VA panel.
opet bih izabrao ovaj od ova 3.

A6K je osnovna, najslabija 4K serija modela kod Hisense-a. 55A6K ima IPS (ADS) panel. A6K je, što se mene tiče, za izbegavanje.


@poske1 je li doneta odluka?
Jos razmisljam ,ceka odgovor o produzenju ugovora.
 
Moj prijatelj je uzeo TCL i prezadovoljan je. Moja preporuka za TCL, a za ove Hisense imam iskustva sa monitorima koje smo uzimali za par naših prodavnica i za sada su ok.
 
Nazad
Vrh Dno