Koristite zastareli preglednik. Možda se neće pravilno prikazivati ova ili druge veb stranice. Trebalo bi da nadogradite ili koristite alternativni preglednik.
Hteo bih da uzmem neki TV TUNER(TV-FM) sa teletekstom do 60 evra!!!
Po mogudjstvu sto bolji prijem i daljinski upravljac!!!!Sta mislite o Pinacle ili K-world?Unapred hvala svima koji mi pomognu!!
Ako ti treba TV+FM onda uzmi K-world jer Pinacle PCTV nema FM. Ima samo verzija PRO i ona je preko 100E. Ja sam uzeo PCTV + daljinac za 62 E i radi mi odlicno, ima bolji softver nego K-world koji sam imao priliku da probam. A mislim da je i bolja za neku amatersku videomontazu.
Miro video PCTV...posedujem ga i prezadovoljan sam...Imao sam iskustva josh sa nekim modelima , ne i sa K-world-om , ali "ostali" Miru nisu bili ni do kolena !!!
A i koristite bre malo search !!!