Šta je novo?

Koji TV kupiti

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
^ Ako nemas zvuk u mkv fajlu, audio ti je sigurno aac. Samsung iz nekog razloga aac audio pusta iz mp4 kontejnera, dok ti je za mkv potreban audio u dts formatu.
Imas u meniju tv-a e-manual sa tabelom podrzanih formata i sto je jos bitnije, kombinacijama u kojima rade.
 
"veccinom SD kablovska, i to sport ( fudbal, tenis..)" pa za to su plazme najbolja varijanta,ja ne bih isao na LCD...

sreccom, uspela je 'reklamna kampanja' i prihvatio je da mu 42" ipak necce biti preveliko.. :D
e sad, u ponudi je Panasonic TX-P42S20E, ali pokushavam da pronadjem TX-P42S30E jer bi trebalo da je cena tu negde a, koliko sam saznao preko neta, mnogo je bolje reshenje..
i slabo mi ide.. :S
ako neko zna gde je ima ( mozze info i na PM), ali sa moguccnoshccu placcanja chekovima..




pozdrav
 
Prelistavam postove na forumu i nikako da nađem nešto o Samsungovom modelu UE32EH4000 ?
Da li neko ima iskustva sa ovim televizorom ?
Interesuje me da li mi preoručujete kupovinu tog modela ili da probam da nađem LE32D550 ?
 
Da li vredi doplata za neki LED u odnosu na Samsung LE32D550, i ima li šta bitno da nedostaje ovom modelu?
 
Bolji ti je LE32D550..UE32EH4000 nije cak ni full hd.

Hvala na savetu, na osnovu specifikacija i ja sam to zaključio, nego me je čisto interesovalo kakva su iskustva sa tom novom serijom....

Da li vredi doplata za neki LED u odnosu na Samsung LE32D550, i ima li šta bitno da nedostaje ovom modelu?

Po specifikacijama meni dobro deluje Samsung UE32EH5300 LED, e sad i mene interesuje da li vredi doplatiti za taj model ?
 
Jesi kupio "mađara", jer je cena kod nas oko 50k?

razlika u ceni je 130€.
 
Poslednja izmena:
Izvinjavam se na upadu u temu.. Treba da kupim matorcima TV.. Kakav je Samsung UE-32ES5500? video sam ga u tehnomaniji za 60k.. jel ima DVB-C i da li moze preko USB-a da se pusta .mkv? ako ima neki bolji za ovaj budzet, zamolio bih vas da mi predlozite :)
 
jel zna neko koji madjar moze da nabavi samsung40d6510 ili samsung406500 i za koliko para znam da je ovaj model proslogodisnji i da tesko moze da se nadje ali mi bas zapao za oko
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno