Šta je novo?

Kućna multimedija Koji TV 50" - 65"

Koji TV, projektor, zvučnike, soundbar i ostale multimedijalne komponente kupiti?

sharengan

Zapažen
Učlanjen(a)
15.01.2022
Poruke
2
Poena
21
Trebam novi TV, nemam neki preterani budžet a i ograničen sam na kupovinu u radnjama koje daju one "beskamatne" kredite, tako da mi je "zapao za oko" Hisense A6K serija koja upada u budžet od nekih 68k RSD. Tv bih uglavnom koristio za YT, filmove i serije, a možda nekad dođe i neka konzola (mada se može desiti do tada da se TV opet promeni). Imam poprilično veliku dnevnu sobu, tako da bi se TV gledao sa nekih 2,5m minimum, a za tu daljinu koliko sam prelistao po netu 55" je neka granica, mada bih išao i na manju dijagonalu ako će mi to značajno poboljšati iskustvo gledanja i korišćenja TV. Video sam po forumu da hvalite TCL televizore, ali C seriju, a za moj budžet samo serija P dolazi u obzir, ali nisam naišao da se ta serija nešto spominje ovde na forumu. Vox, Fox, Tesla, Max i ostale varijante mi nisu interesantne i nekako volim da ih zaobilazim u širokom luku (mada moji penzioneri imaju Vox 39" koji im radi vec 5 godina bez problema), tako da bih voleo da čujem/pročitam neko konstruktivno mišljenje. Hvala.

P.S. Imam neki kinseski android box na kojem mi se vrti Kodi, tako da Android OS je možda poželjan ali nije obavezan...
 
Ako se gledaju samo 4K sadržaji, onda bi mogao biti i nešto veči televizor za gledanje sa takve udaljenosti.

Ali ako se gledajo različiti sadržaji, onda je veličina 55˝taman..! I treba uzet u obzir, da ti što prave te tabele rade sa proizvođačima, da se proda što više televizora največih diagonala..

Jer polako ako ide tako napred, če morat prema njihovom mišljenju, trebat za gledanje sa 2m televizor veličine više od 85˝ ..
 
Не постоји човек који се није покајао што није купио већи тв после неколико дана.
Проблем је што већина није кадар да реално представи догађај у глави док не доживи. После је касно... :)
 
Nazad
Vrh Dno