Šta je novo?

Mobilni telefon Koji Samsung S telefon?

Koji mobilni telefon kupiti

alex1974

Slavan
Učlanjen(a)
30.05.2007
Poruke
643
Poena
330
Posto mi je s7 edge ispao i polomilo se staklo a u par servisa ili ne rade zamenu ili zamena kosta oko 20.000dinara i kazu da se ne isplati,gledam da kupim drugi telefon.
Gledao sam opet Samsunge i nesto sto mi je relativno blizu za licnu kupovinu pa trazim po Pancevu.
Ako moze savet sta bi od ovoga valjalo:
s9 - 64GB - 230e
s10e duos - 180e
s10e duos 6/128 GB - 205e
S10 Plus (SM-G975F/DS) duos - 245e
S20 Duos Blue (SM-G980F/DS) 8/128GB - 340e
S20 plus - 8/128GB duos - 350e
S20 Duos Cosmic Gray (SM-G980F/DS) - 350e
S20 Plus 8/128gb Black - 385e
 
Ako je tacna provera preko IMEI broja na netu onda su svi s21fe koji na KP imaju postavljene IMEI brojeve Exynos.
Zasto je bolji telefon sa Snapdragonom u odnosu na Exynos,samo za igranje igrica ili i zbog neceg drugog?
 
Svi s21fe koji na KP imaju postavljene IMEI brojeve i jos po neki sto su mi poslali IMEI brojeve su Exynos.
Jedino ako ovde nije tacna provera?
 
Vidi sa fiskalnim računom i garancijom. Svi legalno kupljeni su snap.
Da ponovim. Svi telefoni sa oglasa koji su kupljeni kod naših operatera i u legalnim prodavnicama su snapdragon.

Ovlašćeni Samsung partneri
Kupovina Samsung uređaja može se izvršiti isključivo kod sledećih ovlašćenih Samsung prodajnih partnera: • Yettel d.o.o. • Telekom Srbija • A1 Srbija d.o.o. • Gigatron • Tehnomedia • XLS - CT Shop • Comtrade Distribution d.o.o. • BC Group • Tehnomanija • WinWin • Positive Line • Mobilnitelefoni.rs • Beoecotel • Blue Tech Media • Dr Techno • Uspon • GSM 3G • Belotehna • Donić D.O.O. • PB NITOM • Mobile Zone • Spektra Plus • Telepak • Promobi
 
Nazad
Vrh Dno