Šta je novo?

Koji servis za 4k gledanje Fifa 2022 Qatar?

Malo u off, je li moguce platiti virtuelnom karticom intese? Ako jok imam li alternativu ili :)?
 
Koje podatke kucamo za log in na LG account prilikom instalacije fubtv na lg tv (promenjen tv na Spain/Spain) i sad na Tv-u daje kod koji kopiramo na pc ili mob na adresi es.lgtvlink,kad prodjem na mobu na sledeci korak lg sajt me pita za log in na lg account,ako izaberem svoj gmail kaze "This account is allready subscribed to serbia,to subscribe to spain use different account",da otvaram novi email i novi LG account zbog spanije ili kako,pre svega ovoga sam odradio 2$ kupovinu na z2u i sve je proslo dobio sam email i pass za fubtv i email i pass za nord
 
Da da nego je bila neka druga konfuzija oko lg naloga,sve okej sada.
 
Na C1 modelu uopste nisam mogao da prodjem korak da zaobidjem LG nalog sve sam probao,otvorio sam novi LG nalog sa drugom email adresom i sa tom adresom na vec prebacen spain/spain na tv-u prosao one kodove/i lg log in,posle toga standard,DNS Madrid,i log in na fuboTB sa podacima od Z2u,nisam nord vpn koristio samo sam prepisao DNS sa smart dns-a prethodno otvorenog,i radi,vidim da ima 5 kanala posvecenih svetskom prvenstvu,al sam to kasno sinoc radio pa ne mogu sad da kazem za Live program,al mi je u jednom trenutku jedan 4k kanal napisao da mi tv nije podrzan,restart tv-a je resio,mislim da ce morati da se kombinuje bbc i fuboTV za totalni dozivljaj 4k,bbc kad izaberem uhd odma prepozna UHD i pali HDR i slika je bas bas dobra,za fuboTV ne znam saznacu popodne za kvalitet slike.
 
proverite da li imate na akauntu i fs1 4k i fox 4k, kucajte u search 4k i treba oba da mu izadju...ako nema neki trazite od prodavca da vam da nalog gde imaju oba 4k kanala
 
Ja imam oba, samo sto nekad prenos bude na FS1 u 4k a nekad na Fox-u... samim tim nisu oba kanala ponudjena, vec samo kada ima prenos.
 
Pozdrav,
Imam LG B9, i hteo sam da gledam baš na TV. Deluje mi da nema šanse da namestim 4K do večeras u 8, a ni kasnije.
Ja sam bukvalno hteo da platim za laku opciju da imam 4K na TV-u do kraja prvenstva, ali te lake opcije, koliko vidim, u Srbiji jednostavno nema, zar ne? :)
 
Ako mislis da platis nekom domacem, bez podesavanja DNS, VPN, regiona, aplikacija i sl. ne, to nema
 
Odem na search i od 4k imam fs4k, uđem na isti i dobijem sliku wales vs iran 25 november :((
 
Isto,videcemo kad pocne mozda ce se to sa Iranom promeniti,mrsava slika na bbc za sad,juce bila dosta dosta bolja,mozda se nesto promeni od 30h
 
Meni normalno prikazalo “Watch in UHD” i vec pola sata gledam, slika vrh.
 
Pa majmuni prevarantski... Pisao prodavcu ali djoka.... Aliiii
Udjes u acc na kompu ili telefonu odes u podesavanja subscripriona, ukljucen ti esential znaci ne da sam upalio premium nego dodao i svw zive moguce i nemoguce addone, vrv me ceka ban sutra ali vcrs je bitno..
 
Sad mi covek na z2u rece da fubo premium ne podrzava 4k, vec da mora ultimate. Ultimate je skuplji i nema za 2 usd.
 
Sad sam proverio meni je Fubo TV Elite i sadrzi 4K plan ali opet nije bio prenos u 4k.
Tako da zavisi ko prenosi ocigledno, prebacio sam se na Foxsports i oni su prenosili 4K HDR.

Meni je na Shieldu i Firesticku BBC ocajna slika kao i na RAI, ali to mozda ima veze sa tim sto nije nativno podrzan uredjaj, mozda.

Na zalost ni super slika nije poboljsala utisak utakmice tako da ...
 
Nisu nista zeznuli,verovatno je 4k signal bezobrazno skup,pogledaj sliku dok traje utakmica,a vidi sliku od intervjua sa igracima uzivo posle meca.
 
3D/HD/4K/8K/UHD/HDR/Dolby… свега има када треба продати… а кад треба предати, онда SD + мрљав звук. Захтевни смо превише, очигледно нема те оптике која мож’ опслужити наше машине и очекивања. Нема ду*е папира, ал’ има шмиргле - послужиће и она, ал’…
 
Nike tako druže šljaka sve ali je problem što u Srbiji nemaš legalan način da gledaš 4K sport. A ovo ostalo nekome se potrefi da namesti iz prve a nekome iz desete.

Mada se apsolutno slazem da je lozenje pa koliko dugo 4K televizori se prodaju...
 
Nazad
Vrh Dno