Šta je novo?

Periferni uređaji Koji pametan sat kupiti?

Miševi, tastature, štampači, skeneri i sl.

EBlackadder

Slavan
Učlanjen(a)
18.10.2007
Poena
320
Kupio bih pametan sat, ne bih dao za njega neke prevelike pare, prevashodno mi je potreban za merenje pulsa prilikom vožnje bicikla. Da li kupiti neki brendiran ili sa Ali ekspresa.

Ako ti je stalo do tačnosti, onda neki pouzdan. Brendovi nisu jednakog kvaliteta, ima modela pojedinačnih kod istog proizvođača koji su različite preciznosti. Jedino su "bezbjedni" baš brendovi kojima je primarna korisnička grupa sportisti, ali su obično skuplji.

Ako ti je potreban za merenje pulsa, moze i bilo koji mi band da posluzi, ne mora klasican smart sat. A ako bas hoces smart sat, onda nesto od zeblaze sa Aliex, tipa zeblaze vibe 7 pro.

Možda ovaj:

Ima ga i na KP.
Ima ga moja snaja i kaže da je odličan.

Ima li ih neko ko se bavi fizičkim aktivnostima ili povremeno upali mjerač pulsa, pomisli "seems legit" i ugasi?

Samsung/Garmin/Xiaomi..

Mozda one Xiaomi smart narukvice su dobre, a nisu skupe. Precesljaj malo net.

Najradije bih neki samsung, pošto imam dobro iskustvo sa njihovim telefonima, ali ne bih dao neke velike pare, jbm li ga, treba mi samo za vožnju bicikla, Možda uzeti neki samsung starije generacije...

Ne bih savetovao bilo koji Samsung watch ako ti je trajanje baterije bitno. Huawei(Huawei Watch Fit 3), Honor(Honor Choice Watch), Xiaomi(Redmi watch 4 )su bolji izbor.

Honor i Redmi se mogu na KP naći za pristojne novce, dok je Huawei nešto skuplji.

Mozda honor watch 4, redmi watch 4, amazfit active?

uzmi HR traku, neki smart watch koji ima ant+ konekciju da povezes senzor na njega (postoje trake i sa BT konekcijiom, ali su one malko skuplje). ako vozis bicikl i pratis puls, znaci da ti je bitno. ako zelis jeftino onda ti nije bitno, nema potrebe ni da pratis

Uzeo bih starijoj zenskoj osobi smartwatch, da prati korake, meri otkucaje, i pogleda notifikacije (mozda i ponekad odgovori na poziv ako se navikne). Bitna mi je baterija, da se ne puni svaki drugi dan i da je displej pregledan.
Zapao mi je za oko Redmi Watch 4, cena je oko 70e sasvim prihvatljiva. Jel ima nesto bolje za ovaj novac ili da se ovo porucuje?

Gledao sam malopre neki domaci kanal gde bas hvali Redmi 4 ali kaze ‘Za 30e vise ima mnogo bolji Xiaomi S3’.
Sad moze tako u nedogled kad se ne definise budzet tako da cu videti, jedan od ova dva cu sigurno, sutra cu ici da ih pogledam uzivo.
Mozda bih pre S3 jer mi vise lici na sat onako okruglastog oblika, mislim da bi se i zeni vise svideo

Gledao sam malopre neki domaci kanal gde bas hvali Redmi 4 ali kaze ‘Za 30e vise ima mnogo bolji Xiaomi S3’.
Sad moze tako u nedogled kad se ne definise budzet tako da cu videti, jedan od ova dva cu sigurno, sutra cu ici da ih pogledam uzivo.
Mozda bih pre S3 jer mi vise lici na sat onako okruglastog oblika, mislim da bi se i zeni vise svideo
Ma ne treba starijoj osobi xiaomi s3 za to sto si rekao da joj treba, dobar je i redmi watch 4. I vise se vidi na kockastim satovima.

GT2 za smešne pare.

Gledao sam sad u prodavnici Redmi Watch 4 i vidim u podesavanjima da nema srpski/hrvatski jezik, to mi je bas minus.
Kakva je situacija sa Xiaomi Watch S3? Nije bio izlozen, bio je samo Xiaomi Watch 2 pored i on je imao hrvatski

Nazad
Vrh Dno