Šta je novo?

Periferni uređaji Koji office monitor za budzet 200 eura?

Miševi, tastature, štampači, skeneri i sl.

stavrov

Slavan
Učlanjen(a)
10.04.2005
Poruke
200
Poena
319
Sta bi bilo najbolje kupiti za 200 eura? Namena je office i internet, nekad ali retko bi se pogledao neki film.
 
Ja takodje planiram u skorije vreme da uzmem monitor stim da je meni budzet manji od tvog. Pretragom sam dosao do par modela koji su mi interesantni. E sad svi su ispod 200e tako da ti mozda i ne odgovaraju.
Asus VA24DQ
ASUS VA24EHE
Philips 246E9QJAB/00
AOC 24V2Q
Philips E Line 276E9QJAB
U svakom slucaju pratim temu, mozda neko preporuci neki model koji bi i meni odgovarao.
Edit:
Sta se desilo sa onim temama gde ljudi preporucuju npr 24'' monitore. Bila bas dobra tema. NIsam siguran ali cini mi se nakon prelaska na novi forum te teme su nestale.
 
Poslednja izmena:
Edit:
Sta se desilo sa onim temama gde ljudi preporucuju npr 24'' monitore. Bila bas dobra tema. NIsam siguran ali cini mi se nakon prelaska na novi forum te teme su nestale.
Sad preporucuju televizore od 100 inca. Ko da svi sedimo 20m udaljeni od TVa i nosimo monokl.
 
Ja sam skoro uzeo DELL P2419H. Presudio je minimalistički dizajn, USB hub i podešavanje po visini. Sa 1920x1080 rezolucijom ne bih išao na više od 24". I ovaj kad sam uzeo prvi utisak mi je bio da sve deluje malo "krzavo" dok se nisam navikao. U suštini sam zadovoljan.

 
Nazad
Vrh Dno