Šta je novo?

Periferni uređaji Koji mis za fps igranje

Miševi, tastature, štampači, skeneri i sl.

ivanbass1

Čuven
Učlanjen(a)
25.04.2016
Poruke
11,115
Poena
765
Moja oprema  
CPU & Cooler
Ryzen 5700X, LC-CC-120
Matična ploča
AsRock X570S PG Riptide
RAM
Kingston 2x16GB 3400MHz CL14
GPU
AsRock Challenger Pro 6700 XT
Storage
Kingston A2000 1TB, Toshiba P300 3TB
Zvuk
HyperX Cloud II Wireless
PSU
Seasonic Core 650 GM
Kućište
NZXT S340 Elie
Monitor
AOC CQ32G1
Miš & tastatura
Logitech G502, HyperX Alloy
Ostale periferije
Mac Mini M1 16/512
Laptop
Macbook Pro M1 16/512
Tablet
Galaxy Tab S7
Mobilni telefon
XIaomi 12X
Pametni uređaji
-Galaxy Watch 3
-Mi Band 5
-Mi Band 4
-Mi Smart Humidifier
-Mi Air Purifier 2S
-Mi Air Purifier 3H
-Mi Mop Pro
Pristup internetu
  1. Optički internet
Igram Overwatch u 144Hz. G403 mi je otkazao, klik poceo da zeza, ne mogu da popravljam. Sada koristim Intellimouse Classic koji mi po obliku savrseno odgovara ali sam u igrici neuporedivo losiji, da li je do senzora ili neceg drugog, ne znam..

Sta uzeti do 8-10k?

Uslovi:
  • Da nije mali fizicki i da nije previse lak
  • Da nije onaj sa rupama
  • Da ima sto bolji senzor i da je dobar za fps
Nebitno da li je zicni ili bezicni, imam bungee na koji sam navikao, ne smeta mi kabl.
 
deathadder v2 pro - 70e na kp
deathadder v2 pro wireless / g pro wireless - 90e kp
g pro x wireless superlight - 120e kp
viper ultimate wireless - 80e na kp

vredi doplatiti za superlight po meni, ja koristim obican g pro wireless vec 2-3 god i prezadovoljan sam, sledeci ce biti superlight, siguran sam :D
 
G Pro ima drug, plasim se da mi nije previse lagan, moracu opet da probam. Vise mi znaci u radnjama da bude nego na KP.
 
Ja koristim G502, sto se kaze it ticks all the boxes.
Jedino sto mu je cena malo nerealna trenutno, ja sam ga uzeo za 7k u Gig na nekom popustu
 
Ja koristim G502, sto se kaze it ticks all the boxes.
Jedino sto mu je cena malo nerealna trenutno, ja sam ga uzeo za 7k u Gig na nekom popustu
Ima ga i dalje u manje poznatoj firmi Ma...va na stanju za 7.710din...

Neka @ivanbass1 ako se odluči za ovaj model pogleda na eponuda tačan naziv firme da sad ja ne reklamiram, da ne baca pare, jer vidim da mu je raspon cena od 7 do 12,5k...
 
HyperX PulseFire PRO (5800 din) nema najbolje switcheve, al ima dobar oblik

Steelseeries Rival 5 (6300 din). Rival ima odlicne switcheve, ali oblik mislim da nije dovoljno ergonomski, mozda pre Rival 6 za (~11000 din).

Takodje, ko sto neko iznad spomenu, neki od Zowie miseva u istoj domacoj prodavnici bi bio odlican izbor (samo da ima veci model), ili Cooler Master MM730, MM731).
 
Poslednja izmena:
Ne mogu SS, gadna mi je njihova plastika, bas jeftino deluje pod rukom.
Ima ga i dalje u manje poznatoj firmi Ma...va na stanju za 7.710din...

Neka @ivanbass1 ako se odluči za ovaj model pogleda na eponuda tačan naziv firme da sad ja ne reklamiram, da ne baca pare, jer vidim da mu je raspon cena od 7 do 12,5k...
Porucio sam, cena na sajtu 7.7k. Kad sam kliknuo da porucim, stigla mi porurzbenica na 12k. Sutra cu da ih zovem da mi provere to, ako stigne sa otkupom 12k mogu samo duplu postarinu da plate 😁
 
Ne znam da li prate ovu temu iz prodavnice 😂

Odgovorili su mi u 22:17h u petak uvece da je sajt povukao greskom cenu od drugog dobavljaca i da ce biti cena koja stoji na sajtu, 7700.
 
Stigao misonja. Na prvu loptu deluje kao pravi mis za mene. Cak mi je i tezina ok, kada sam dodao tegove bio mi je pretezak. Jedino sto su mi ovi silni dodatni dugmici viska, ali mozda se pod "stare" gejmerske dane naucim da ih koristim :D
 
Samo se izvezbaj da ne stiskas G7 i G8 kaziprstom jer menjaju DPI profil po defaultu 😂
 
Zzz
Samo se izvezbaj da ne stiskas G7 i G8 kaziprstom jer menjaju DPI profil po defaultu 😂
To sam odmah iskljucio preko G Hub-a, nema nista od toga da mi dugmici pored levog klika menjaju DPI.

Ja koristim fiksnish 800 DPI uvek.
 
Jel si imao neki problem sa G Hub-om pa si menjao ili neki drugi razlog?
 
Nisam nikad imao problema, pre ovoga G403, mada ja G Hub ukljucim jednom, podesim i to je to.

Sa Logitech misom se osecam "kao kod svoje kuce", barem duplo bolja preciznost u Overwatch nego sa Intellimouse Classic 😂
 
A nemas one "tripove" da kada udjes u igru on sam napravi profil samo za tu igru i onda sve ispocetka moras da podesavas? :D
Mene takodje mnogo nervira sto G-Hub "preuzme" sve tastere i binduje ih za pokrenutu igru pa onda ne mozes da koristis precicu za nesto drugo. Npr ja sam navikao da mi push to talk od teamspeak-a bude na neko dugme na misu ali kada pokrenem CSGO to vise ne moze da radi jer moj input "ne prolazi" dalje
 
@shomiNBGD

Nisam primetio, ali ja i ne koristim te dugmice. Doduse, u poslednje vreme me boli prst od pritiskanja CTRL za cucanje, mozda bi mi bolje bilo da to radim na nekom dodatnom dugmetu na misu..
 
Ako postoji integracija i za tu igru sto igras onda ce ti i mis svetleti u skladu sa tim sto se desava u igri.
Npr ja kad igram CSGO naradzasto svetli kada si low health, crveno kada si mrtav, plavo kada se tek spawnujes i to.
Vise se primeti na tastaturi jer onda svi dugmici svetle u skladu sa igrom, opet npr za csgo, svetle samo tasteri koji imaju neku svrhu u igri (ako otvoris chat u igri onda sve svetli neutralno belo), menjaju se boje isto kao i za misa, kada se postavi bomba onda sve svetli crveno i pulsira u ritmu kako i bomba otkucava i tako .. :D
 
Stigao misonja. Na prvu loptu deluje kao pravi mis za mene. Cak mi je i tezina ok, kada sam dodao tegove bio mi je pretezak. Jedino sto su mi ovi silni dodatni dugmici viska, ali mozda se pod "stare" gejmerske dane naucim da ih koristim :D
Nauci, vrlo korisna stvar.
502 i GSkill su jedini koji su doziveli da se skida zastitna guma sa njih a da im tehnicki nista ne fali, toliko su bili korisceni...
502 bi jos uvek bio ziv da nije dobio vodu mojom krivicom, GSkill jos uvek besprekorno radi :)
Trenutno sam na Mad Catz u istom cenovnom rangu i iako jeste dobar mis, 502 je overall mnogo bolji.
 
Stigao misonja. Na prvu loptu deluje kao pravi mis za mene. Cak mi je i tezina ok, kada sam dodao tegove bio mi je pretezak. Jedino sto su mi ovi silni dodatni dugmici viska, ali mozda se pod "stare" gejmerske dane naucim da ih koristim

Kako si zadovoljan sa misem LOGITECH G502 HERO, ja nisam zadovoljan sa Razer DeathAdder V2 u sc go skrol baguje da li je to kod svih ili meni pao los primerak, u ruci lepo lezi a li plastika mu loseg kvaliteta i mnogo susti i zvoni kao da je suplja ili ti da su itopili balon plasticni dodali boju pa u kalup sipali, a i softver baguje izbacime kao da nisam registrovan

Ako postoji integracija i za tu igru sto igras onda ce ti i mis svetleti u skladu sa tim sto se desava u igri.
Npr ja kad igram CSGO naradzasto svetli kada si low health, crveno kada si mrtav, plavo kada se tek spawnujes i to.
Vise se primeti na tastaturi jer onda svi dugmici svetle u skladu sa igrom, opet npr za csgo, svetle samo tasteri koji imaju neku svrhu u igri (ako otvoris chat u igri onda sve svetli neutralno belo), menjaju se boje isto kao i za misa, kada se postavi bomba onda sve svetli crveno i pulsira u ritmu kako i bomba otkucava i tako
To pricas za LOGITECH G502 ili ???
 
Za sve logitech proizvode koji podrzavaju lightsync tehnologiju, odnosno koji su ARGB
 
Nazad
Vrh Dno