Šta je novo?

Koji laptop do 50000 dinara?

Tr0pIcAn0

Cenjen
Učlanjen(a)
08.04.2010
Poruke
90
Poena
159
Dakle, koji laptop biste mi preporucili, cena da ne prelazi 50000 dinara, po mogucstvu Intel procesor, minimum 4gb rama, diskretna graficka kartica?
 
Bolje ti je da pogledas nesto polovno sto je jos u garanciji, ako si u mogucnosti i imas poverenja naravno... Mada je ovaj ovde lap sasvim ok za tu cenu, mada ne znam da li mu je monitor glare... Koji god da hoces da uzmes - detaljno se raspitaj - review-ovi, potencijalni kvarovi isl.
 
Koji god laptop da uzmete gledajte da uzmete sa 5ogodisnjom garancijom!!! Neke prodavnivce je nude uz redovno godisnje servisiranje(gistro) od 10e. Laptoovi, pogotovo ti iz jeftinijeg segmenta su vrlo podlozni kvarovima chija cena popravke moze da prevazidje njihovu vrednost u trenutku kad se dese. Sada se prelazi na neku noviju tehnologiju u kojoj je sve jos sitnije i manje i neki kvarovi nece ni moci da se popravljaju.
10e godisnje i mirna bosna!
 
Ta garancija od 5 godina je jedan veliki trik, neka sanse da im se pojavis za 4,5 godina u servisu i oni ti kao zamene plocu.....nema sanse.Ljudi imaju probleme i cekaju beskonacno daim se poprave laptopovi stari po nekoliko meseci jer vecina uvoznika nema rezerne delove( ovde nemislim samo na gigat...vec na sve velike distributete).Uvek ce naci neki razlog da odbiku tu produzenu garanciju.
 
Ta garancija od 5 godina je jedan veliki trik, neka sanse da im se pojavis za 4,5 godina u servisu i oni ti kao zamene plocu.....nema sanse.Ljudi imaju probleme i cekaju beskonacno daim se poprave laptopovi stari po nekoliko meseci jer vecina uvoznika nema rezerne delove( ovde nemislim samo na gigat...vec na sve velike distributete).Uvek ce naci neki razlog da odbiku tu produzenu garanciju.

Ne moze beskonacno. Moze 45 dana. Ne nogu da zamene, ok daj drugi laptop,pare sta hod stoji u garanciji. Po tvome onda i dvogodisnja garancija nema smisla.

Kolega koji popravlja laptopove svakodnevno, kaze.. Svaki peti laptop koji mi dodje NIJE HP! Izbegavajte hp u shirokom luju. Hvali Lenovo, ne seca se kad je imao nekog na popravci, a servis mu je PUN laptopova. Za sve ostalo kaze da je isti qrac.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno