Šta je novo?

Koje pool-ove koristite za LITECOIN ?

danijels

Cenjen
Učlanjen(a)
08.12.2013
Poruke
6
Poena
151
Dakle ja sam relativno nov u ovome pa me zanima koji su najbolji poolovi za kopanje Litecoina danas. Pod najbolji mislim najmanja provizija,brzi serveri,najmanje rejectova,prikazivanje realnog hashratea na dashboardu,... probao sam CoinHuntr i Give me Coins i nisam bas zadovoljan a na forumu nalazim samo preporuke poolova sa pocetka godine a mislim da se situacija do danas promenila.

Unapred Hvala.
 
E nemoj ni Litebonk - tamo se vrti ista runda jos od 9 septembra. :smoke:
 
coinotron ;)
imam oko 0,5% stale share-ova
PPS 3.5% Fee
RBPPS 2.0% Fee
Payout fee 0.03 LTC when payout < 5 LTC
Min. Payout 0.3 LTC
 
wemine i givemecoins imaju eu servere i daju više nego kad si na global serveru...imaš info na njihovim sajtovima.....
 
ltcrabbit.com, ako ćeš ovde savetujem da ideš preko referala od SMOS linuxa, dobijaš 0% fee.
drugi je wemineltc, iako oni tu malo kraduckaju, ali dobro
 
Coinotron ne prihvata nove registracije, litecoinpool.org sam poslao mail za registraciju al ko zna kad i dal ce me registrovati, givemecoins sam probao na oba EU servera i jako mi sporo rade a dash im je neupotrebljiv...
Sad cu da probam i ove ostale...
 
Pogledao, u prvoj temi nema preporuka poolova a u drugoj preporuke sa pocetka godine kao sto vec rekoh...
 
Za liteguardian mi treba Invitation Code, jel moze neko da mi posalje?
 
Kopaj na give me coins, ja sam koristio par nedelja Liteguardian, desilo mi se 2-3 puta da pukne server. Mozes kao sekundarni pool staviti liteguardian....
 
Nazad
Vrh Dno