Šta je novo?

Koje Napajanje za Asus Commando i C2D 6600

vkozomar

Slavan
Učlanjen(a)
05.12.2005
Poruke
3,842
Poena
410
Zanima me koje napajanje je dovoljno da isprati C2D 6600 i Commando plocu + GA 7900 GT, trenutno imam Chieftec-a 420 W i bojim se da je nedovoljno ...

Ima li neki savet konkretno ili da odmah spremam preko 100 eura za Antec-a ili Tagan-a :S:

Mislim Commando ima 8 fazno napajanje ... to me najvise i brine ?
 
Poslednja izmena:
Ukoliko nemas gomilu optike i nebudes vijao neki extreme oc sa tim komponentama (u sta sumnjam da neces) onda ce ti biti dovoljan i taj chief. U suprotnom mozes da uzmes chieftec cft560w (oko 100e) ili ako imas nekog da nabavlja po dilerskim cenama onda i jeftinije :wave:
 
Ukoliko nemas gomilu optike i nebudes vijao neki extreme oc sa tim komponentama (u sta sumnjam da neces) onda ce ti biti dovoljan i taj chief. U suprotnom mozes da uzmes chieftec cft560w (oko 100e) ili ako imas nekog da nabavlja po dilerskim cenama onda i jeftinije :wave:

Pa sto se tice OC-a " malo " cemo se igrati :d :d , no bitno mi je za pocetak da mogu da radim normalno sa starim PSU a znam da ima CH 560 w " Kable management " koji ima 8 pinsko i radi u firmi na serveru sa 6300 i MSI Platinum ( Znam i za jaca normalno ali mi je ovo lako nabavljivo ), znaci Min je 560 W koji preporucuju i u uputstvu za Commando :S:

Hvala za skidanje kamena sa srca :D
 
sve ovo sto vidis u "moja masina" + skystar 2,2 optike,4 hdd-a,par ventilatora i usb uredjaja uspesno "vozi" tagan easycon 480w :) i nije "zab'o" nijednom
 
Nazad
Vrh Dno