Šta je novo?

Koje miševe imate?

Kupio sam ga danas samo zaboravio da sam imao kod za 17% popusta🤣🤣🤣🤣
 
Ja sam pre par meseci kupio nov mis donet iz austrije mx master 3s graphite za 9 soma.Imao sam neku radnu garanciju od par dana cisto da se uverim da sve sljaka.Kupio preko oglasa na kp sajtu.Nemam garanciju ali sam ipak prihvatio moguci rizik na sebe pa kako bude.
Imao sam pre njega logicech m705 maraton koji me sluzio nekih 10-tak godina i radio je korektno do skoro kada je poceo scroll da zeza.
Ali ovo je ipak druga dimenzija koriscenja misa u odnosu na m705.I sto se tice udobnosti i sto se tice preciznosti misa.
Kod nas mi je nov mis sa garancijom bio preskup tako da sam jurio da se nesto pojavi na oglasima.
Baterija mi drzi oko dva ipo meseca.Kad sidje na nekih 20 posto napunim ga za nekih sat vremena.
Za sada i vise nego zadovoljan pomenutim mx master 3s misom i preporuka za kupovinu.
 
Lepo bi ti legli tih 17%, nije to bilo za bacati, ali dobro sad, dešavalo se i nama ostalima...
 
Nije niko trazio u Yettel temi da mu treba pa bi me podsetio. Nema veze, imam kod ako nekom treba😁.
 
Nalozio sam se sad da udam ovaj non S na KP i da uzmem 3S.. 😁

Taman da eliminisem, unify risiver
 
Razer Basilisk V3
Dugme za "clutch"-ovanje sensitivitija je strava stvar sto u photoshopu, tako i u igrama.
A infinite scroll unlock je milina kada ima dosta skrolovanja kroz sajtove.
 
Da li je neko kupovao sa AL ove najeftinije miseve,da li su upotrebljivi?
 

Prilozi

  • m1.png
    m1.png
    263.3 KB · Pregleda: 47
  • m2.png
    m2.png
    311.1 KB · Pregleda: 18
  • m3.png
    m3.png
    395.7 KB · Pregleda: 17
  • m4.png
    m4.png
    289.6 KB · Pregleda: 47
Kvalitet je nula i upotrebljivi su samo za povremenu upotrebu. Redovnu nikako!
 
Kupovao, probao, otvarao, bezveze su. Mislim da ne postoji kvalitet ispod toga.

Evo ti ovaj desni skroz otvoren kako izgleda unutar... Ovu izolirku sam ja lepio jer je led bio prejak.

edit: ovom drugom skrol otišao kroz 2 meseca regularnog korišćenja za yt npr.
Kucaj npr na gugl sledeće "MUSG-001-R" i pogledaj eponudu. Ako već hoćeš tako nešto jeftino, uzmi kod nas, makar ima i 2 godine saobraznosti.
 

Prilozi

  • mis.jpg
    mis.jpg
    167.4 KB · Pregleda: 48
Poslednja izmena:
bacanje novca...
 
Video sam da ima i kod nas.
Iskreno neverujem da su bolji za 800din koliko sam video da kostaju.
Ovo sa garancijom je bezveze,sumnjam da je neko dao misa ispod 1000din pod garancijom.
 
Video sam da ima i kod nas.
Iskreno neverujem da su bolji za 800din koliko sam video da kostaju.
Ovo sa garancijom je bezveze,sumnjam da je neko dao misa ispod 1000din pod garancijom.
Imas bezicne lodzitek na limundu za 800 din i manje ispravne. Pa pogledaj
Imas Logitech G305 1500 din pogledaj jos ponuda
Poslao ti link na pp
 
Uvek sam se cudio tim misevima za 500-800 dinara da li neko kupuje, ali izgleda da se to prodaje.
 
Uvek sam se cudio tim misevima za 500-800 dinara da li neko kupuje, ali izgleda da se to prodaje.
Ja sam se isto cudio da li neko kupuje one miseve preko 5000din ali izgleda da kupuju,kad ih jos ima u ponudi.
Za te pare ocekujem da radi 30 godina.
Ali pre bih izabrao da menjam godisnje po jednog nego da koristim godinama isti.
 
@Djilkosh_Ns

Prodaje se itekako. Uzimaju mahom penzioneri i ljudi koji koriste komp jednom u nedelju dana na 2 sata (facebook, šah, skype, da pogledaju fotke i prisete se prošlosti). Druga ekipa tog ranga je skroz prešla na telefone doduše, pa verujem da je i opala prodaja tih jeftinoća miševa na kraju krajeva. :)

@Miki_

Taj drugi košta 600 dinara i ima saobraznost (u narodu poznato kao garancija) na 2 godine. Ne mogu da linkujem jer je protivno pravilima foruma, ali pogledaj i sam na eponudi.

Sa tim cenama, nema smisla čekati iz kine da stignu, plus ko koristi redovno, crći će skroz prvo skrol (to garantujem, ima da krene da ide gore-dole sam i slično) a nemaš kome reklamirati. S toga, kod nas uzeti i reklamirati zlu ne trebalo.
 
Poslednja izmena:
Ne protivim se ja o ovome sto pricate
Ali prvo trazim rgb,i ako se pokvari posle koliko god vremena bacim i kupujem novi.
A ovde mi ne vredi i 5 godina da ima garancija.
Troskove garancije u oba pravca snosim ja.
Toliko kosta i mis...
 
Ne protivim se ja o ovome sto pricate
Ali prvo trazim rgb,i ako se pokvari posle koliko god vremena bacim i kupujem novi.
A ovde mi ne vredi i 5 godina da ima garancija.
Troskove garancije u oba pravca snosim ja.
Toliko kosta i mis...
Odi prijatelju u radju u svom gradu i kupis i uzivas.
Ja mu dao link od Logitech G900 Chaos Spectrum prodaje se za 999 din bez kablica i resivera, e sad ako ima posebno da se kupi kablic i resever da ga izadje sve 2000 do 2500 din ovo se isplati ja mislim. Ako gresim ispravite me.
On izgleda hoce da ima sto vise RBG da mu svetli a kakav je mis njemu nebitno.
 
Pozdrav drugari
Hocu da kupim logitech G903
Sad me buni isti mis dve oznake i cene
1oznaka 91O-005670 ovaj je 99e na sajtu logitech
2 oznaka 910-005672 ovaj je 159e na sajtu logitceh
Sad me zanima i kod nas gledao cene vidim razlicite ovaj 91O-005670 je jeftinije a ovaj 910-005672 skuplji
Sad me zanima ko se razume da mi kaze u cemu je razlika ova dva modela
Hvala unapred
 
Danas se konacno poigrao sa Mx master 3s. Stvarno vredi svaki dinar. Jos se raz,isljam da uzmem Mx keys tastaturu, nahvaliste i nju ali mi opet zao para 🤣🤣🤣🤣
 
Oba prekidača na Razer Naga Trinity mi dobila dupli klik, izluđuje me. Čime da ih zamenim i gde?
 
ja sam uzeo ttc gold na aliexpress
 
Stigao malopre MOYE OT-790 Ergo Wireless Mouse, trazio sam neki besumni bezicni mis i za sad sam prilicno zadovoljan, ne cuje se ni levi ni desni klik a i skrol vala.

Dugmici sa leve strane se cuju, napred slabije a nazad jace ali to ionako ne koristim.

Tako da ako hocete da klikcete nocu dok vam neko spava, ovo je dobar izbor.

93950-moye-ot-790-ergo-wireless-mouse.jpg
Kojih je dimenzija glodar? Ne mogu naći na njihovom sajtu, a uzeh ga u razmatranje kao opciju...
 


 
 
Nazad
Vrh Dno