Šta je novo?

Koje miševe imate?

Prvi Kanter se pojavio daleko pre nego što su LCD ekrani i optički miševi postali standard. Kakvih 1600 DPI, bilo je bitno da očistiti valjke na mišu. Standardi su se promenili za 20 godina.

Inače pre dva dana sam nabavio MX Master 3 da uklopim uz tastaturu, i nije neki 'apgrejd' u odnosu na Rapoo kopiju, ali fino radi.
 
Ja skoro da i ne igram pucačine ali mi nije svejedno kakva je podloga...
Dok sam imao CM Spawn/Xornet, senzor je brljavio na nekim podlogama, u većoj ili manjoj meri. Na nekim nije uopšte.
Sada imam naslednika, MM720, sa top senzorom i nemam tih problema ali mi i dalje nije svejedno kakva je podloga. Ova, CM MP510, je skroz izakana, izlizana i prljava ali miš i dalje radi bez problema...sa nekim kršom od podloge to ne bi moglo.
 
Да ли бежични миш може да ради без усб пријемника на лаптопу? Да користи wireless или блутут од лаптопа. Да не заузима усб порт.
 
naravno preko bluetooth imas mnogo veci lag
 
hajte molim vas jel ima neko grip trake za g102,g203,g305 i tako to?
 
Какав је Xiaomi Mi DualMode?
 
Uzeh brutalan mis konaco... Asus ROG Gladius 3 Wireless verziju... sa A4 Tech bloody A70..ovo je spejs satl bukvalno...nisam verovao koliko razlike moze da se oseti samo na misu..
 
zamisli tek finalmouse starlight-12 :)
 
Asus Tuf Gaming M3 levi i desni klik rade kako treba kao i tasteri sa strane. Skrol isto radi kako treba ali sam navikao da zatvaram brauzer tabove klikom na skrol i dešava se da zatvori jedan tab kako treba, ili ne zatvori, ili zatvori dve/tri taba jednim klikom. Pošto je u garanciji da li da nosim u servis (da li takav "kvar" spada pod garanciju) ili mogu nekako sam da rešim?
 
Imam logitech mx518 ne znam ni ja koliko dugo. Hteo sam da mu zamenim klizace i točkić. Da li je neko kupovao na ali expresu? Ili mozda sa neke druge strane?
 
stavio sam neke grip trake na g203 i nije dobro, previse ga udeblja,to vise nije taj mis. skinuo sam. klizavi su g102,203 i 305 al krastavac. moze se izdrzati.
 
Uzmi medicinski flaster, neki kvalitetniji...šta god sam lepio njima, drže mnogo bolje od selotejpa. Kad se razbuca, lako se zameni...
Izgledaće ružno ali ko ga...bitno da radi.
 
hebem li ga,ne znam. g203 je bas dobar mish,onako kao jaje. udoban. ali to sto nema nikakve fabricke gumice sa strane,to mu je rak rana.
 
Ljudi Hyperx Pulsefire Haste je najbolji mis. Evo ne menjam ga. :cool:
 
Logitech MX518 i posle 12 godina kao nov :D
Uh i ja ga imam... imao samo jednu intervenciju na njemu pre par godina,kabel unutar misa poceo da zeza,pa sam ga skratio 5-6cm i to je to i dalje vrhunska zverka,al doslo vreme za promenu... citam da novi naslednik G518 ili kako vec i nije kvalitetan kao MX518 pa cu se verovatno okomiti na MX Master 3 mada jos razmisljam
 
Imam godinu dana razer deathadder elite, mis bio dobar sve radilo do pre nekako,sad poceo da brljavi, kliknem jednom on racuna dva klika, sto me izludjuje, stisnem nesto na nekom sajtu ono komp otvori i odma zatvori to isto(primer).
gledam na netu imaju ljudi sa tim bas problema, neki kazu softver, neki da ga treba rastavljati i cackati, sve u svemu nikad vise razer, da tako glup problem imaju godinama a na ceni su i kao jedan od jacih gejming brendova...
 
Nisu jedini kojima se to dešava
 
Imam godinu dana razer deathadder elite, mis bio dobar sve radilo do pre nekako,sad poceo da brljavi, kliknem jednom on racuna dva klika, sto me izludjuje, stisnem nesto na nekom sajtu ono komp otvori i odma zatvori to isto(primer).
gledam na netu imaju ljudi sa tim bas problema, neki kazu softver, neki da ga treba rastavljati i cackati, sve u svemu nikad vise razer, da tako glup problem imaju godinama a na ceni su i kao jedan od jacih gejming brendova...
znaci da je jos u garanciji, zameni
 
*dobijen je iz svedske od druga kao poklon, sad da se cimam saljem mu, pa da mi on vraca a ko zna gde mu je i racun...
 
onda zamenis switcheve, kad je vec mis bio free, nije trosak neki
 
*dobijen je iz svedske od druga kao poklon, sad da se cimam saljem mu, pa da mi on vraca a ko zna gde mu je i racun...

nije tesko da se resi. prekidace imas i na kupujemprodajem. ja kao pocetnik,pa sam uspeo sa lemilicom da na vise komada miseva zamenim prekidace. kad se to menja,menjaju se oba prekidaca,da ne bi bilo razlike u jacini klikova. veci su problem glajderi koji mozda vise nikad nece biti kao fabricki,sem ako se ne uradi kako treba. treba da se prvo zagreju fenom,pre nego sto se odlepe. moraju da ostanu ravni.
 
Ne mora da dodaje nista. Za nesto manje para G102(203) lightsync. Odlican budzetski mis.
 
Nazad
Vrh Dno