Šta je novo?

Koje miševe imate?

Da li imas instaliran softver koji prati misa ili su driveri instalirani automatski od strane win10?
 
Preporuka za neki dobar a jeftin bezicni mis za posao/laptop? Do nekih 5k..
 
Ako nisi gadljiv na polovno(odlicno ocuvano na kp), meni je za laptop neprevazidjen "Logitech Anywhere MX Darkfield Laser Unifying Miš Mat". 4.200din. je.

Posto su M705 deklarisali kao "vrljav", ne znam sta bih drugo preporucio, mozda neki nov Microsoft, ima veliki izbor za te pare.
 
Ne podnosim te male miseve za laptop, trazim standardnu velicinu.
 
Isto, i ovaj m705 je mali
Mis treba da bude takav da ruka lepo legne na njega, ne da bude zgrcena
Bar 125mm duzine.
A tu je mali izbor i skupi su
 
Ja imam "prosecnu" saku, ovaj anywhere je premium mis, nije kao oni malecki bezvezni, slicno mi lezi kao recimo G9, ako ti je i on mali, onda ne znam. Eto od mene jos jedna opcija za G9, kao stvoren je za laptop, ali nije bezzicni.
 
Uzeo beli G102 Lightsync. Meni odlično leži. Relativno jeftin.

Послато са Redmi Note 7 помоћу Тапатока
 
Da li anywhere ima srednji klik na točkiću?
Posto vidim da se na dubok pritisak menja opcija brzo i sporo skrolovanje
 
Poslednja izmena:
Tako je, pritiskom na tockic se menja na hyperscroll, a middle click je dugme koje se nalazi ispod scroll-a, sto je meni licno veoma zgodno.
 
Kakvi su utisci sa Rapoo misevima konkretno MT550 / MT750S ?
ili ici na M705 Marathon / M720 Triathlon?
 
Mislim da se ovde neko požalio da mu se pokvario Rapoo MT750s posle par meseci.
Cena mu jeste primamljiva, ja sam jedno vreme razmišljao da ga uzmem.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Kod mene se odlično pokazao mt750s. Imam ga godinu i nešto dana. Nikakvih problema nisam imao.
 
MT550 je kopija logi m720, vredi li tih para oba?

@joca89 koliko ti baterija drzi?
 
Realno, ni jedan ne vredi tih para, ali preporucio bih ti m720, zato sto je superiorniji mis, koliko vidim za 2k vise sigurno se isplati. Nikad ne bih dao te pare za kopiju...
 
Poslednja izmena:
Neko sa m 720? Neke boljke? Imam Logi wave k350 tastaturu mogao bi ih na isti prijemnik kaciti? Ako neko ima info za robu preko ili pouzdanog nekog neka da info u poruci..
 
Da li se moze poructi za Srbiju sa amazona?
 
Mislim da može, od nedavno, ali se ne isplati, dostava je skupa.
Osim ako ima nekih caka ili ti imaš nekog spolja ko može da poruči pa da ti posle pošalje...

Ako si zainteresovan za ovaj miš konkretno, bolje je sačekati da dođe kod nas ili Mađara...
 
Imam ponudu sa kp za m720 za 44e. Generalno neko konima mos da kaze utiske? Trwbao bi regularno da ga spojim sa logi wave k350 tastaturom na jedan prijemnik?
 
Ne znam, imao sam nekoliko Xorneta (još uvek ga imam) i skrolovi su bili ok na svima. Obično su me zezali klikovi, mahom krenu da klikću duplo na jednom pritisku...
 
Ne kazem da se kvari, nego mislim na udobnost i skrolovanje, ali dobro, ne mozes ocekivati premium za te pare, tako da je ok.
 
Skrol, kao i gro stvari na mišu, je potpuno subjektivna stvar...neko voli ovakav, neko onakav, isto i za oblik, klikove...

Skrol na Xornetu nije vrhunski ali ne mogu da kažem ni da je shit...dok radi posao i ne brljavi, ok je.

Videćemo kakav će biti na MM720. Koliko sam video, točkić je providan zbog RGB, što mi se ne sviđa uz još neke stvari...

Ne volim što su uklonili DPI tastere odozgo i stavili 1 na dno, što je retardirano. 2 tastera za brzu promenu DPI profila na gornjoj strani su jedna od najboljih stvari kod Xorneta, ko će da diže i okreće miš da bi "na brzinu" šaltao DPI ako poželi, može komotno i da ga nema sad...
Ne volim i što je gola plastika, nema gume na bokovima, mada navodno uz rane serije daju gumene gripove i rezervne stope, posle će da se kupuju posebno.
A i voleo bih da je plastika PBT kao kod MM520, to im je bio pun pogodak...

Inače, negde pročitah da za dan-dva kreće u prodaju. Obavezno ga uzimam, samo ne znam da li da čekam neko vreme jer je CM poznat po tome što redovno zabrlja nešto kod novih modela pa posle ispravlja...
 
Pozdrav,

Da li neko iz prve ruke može da napiše kakav je MX Master 2S? Pre svega zanima me kvalitet jer prvo sam gledao polovne i nekako svi koji prodaju na KP plastika je izlizana/ogrebana kao da su koristili 30 godina u tri smene mišonju pa sam se zato odlučio za nov, neotpakovan.

Planirao sam trojku ali sam video u temi da postoji problem sa skrolom tako da zaobilazim najnoviji model.

Da li je korektna cena: "LOGITECH MX Master 2S grey - 64 eur"?

99% bi se koristio za office/surf, 1% za WoT Blitz.
 
Svi su izgleda presvuceni tankim slojem mekane plastike/gume koja se guli ako se recimo zakaci noktom...
Imam a4 v70 sav je kao da ga koristim 10 godina
 
Hvala na odgovoru.
 
Samo obratite paznju da novi A4 T70, koji ide u novoj kutiji (verujem da je na tog mislio kolega jer v70 ne postoji) nije vise ono sto je bio.

Ne samo da vise nije gumiran ceo pa je osecaj drzanja bas bedan nego su i sami klikovi dublji a verovatno su i menjali prekidace.

Bukvalno veliko razocaranje. Ako neko zna gde se jos moze nabaviti stari model ili nesto sto moze da mu pridje bio bih zahvalan.
 
Uzeo Hama MW-500 jer sam navikao na besumni klik, uzet da zameni Hama A-7901 besumni jer je poceo da zeza skrol.

Savet je da uzmete malo skuplji A-7901 jer je mnogo bolja ergonomija na njemu i ceo je kvalitetniji po pitanju materijala.

MW-500 mi je toliko bio neprirodan za drzanje da sam rasklopio 7901 i prebrisao sve i uz malo muke opet radi kako treba, sad mi MW-500 stoji za backup.

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Pardon mislio sam a4 v7 model

Ja ću na kraju uzeti a4 r70, treba mi neki za posao bez kabla, posto koristim laptop i usled ove korone 3 dana sam u firmi, 2 kuci i smara me da vucem mis sa kablom.

Jedino što ću morati da ga punim jednom nedeljno al sta da se radi, najviše nudi za 30e.

Pogotovo što mi odgovaraju dimenzije.
 
Poslednja izmena:
Svi su izgleda presvuceni tankim slojem mekane plastike/gume koja se guli ako se recimo zakaci noktom...
Imam a4 v70 sav je kao da ga koristim 10 godina
Mislim da je svaki miš koji sam imao time presvučen. Zbog boljeg gripa, kapiram.

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno