Šta je novo?

Koja pesma je u pitanju?

Munja

Čuven
Učlanjen(a)
25.01.2003
Poruke
474
Poena
620
Da li slucajno neko zna naziv pesme i koje izvodi koja se vrtela kao uvodna spica na RTS-u u sportskoj emisiji pregleda Prve Savezne lige u fudbalu i veoma podseca na pesmu Sandstorm (Darude)???
Mislim asocijacija na nju je preglupa ali sta da radim kada ne mogu niceg drugog da se setim osim toga jer ne znam naziv ni pesme ni autora!!!
 
Munja je napisao(la):
Da li slucajno neko zna naziv pesme i koje izvodi koja se vrtela kao uvodna spica na RTS-u u sportskoj emisiji pregleda Prve Savezne lige u fudbalu i veoma podseca na pesmu Sandstorm (Darude)???
Mislim asocijacija na nju je preglupa ali sta da radim kada ne mogu niceg drugog da se setim osim toga jer ne znam naziv ni pesme ni autora!!!

Hm, ako sam te dobro shvatio, u pitanju su:

Gary Clail & On U-Sound System - "These Things Are Worth Fighting For"

Proveri, imas parce pesme na
http://quimby.gnus.org/circus/notes/lost/tthese.mp3
 
E nije ta,ali i ova odlicna i nju sam trazio ali ranije...U svakom slucaju svaka ti cast za trud!!!
Ova pesma ide ovako nesto u nekom tehno stilo (bez ijedne prave reci pa zato ne mogu ni se asociram ali pokusacu):BrBrBrBr....BrPPP... veoma slicno kao Sandstorm(Darude) ali ne vredi kad nema reci,ne znam ni naziv a mnogoooooo mi se svidja!!!
 
pesma iz mortal kombata na kraju filma? mortal kombat 1 link hvala
 
 
Nazad
Vrh Dno