Šta je novo?

Koja grafička

  • Začetnik teme Začetnik teme Marac
  • Datum pokretanja Datum pokretanja

Marac

Čuven
Učlanjen(a)
06.10.2003
Poruke
778
Poena
619
Skupio sam nešto para da kupim grafičku pa više neznam u ovoj zbrci grafičkih šta da kupim.Interesiraju me samo NVidia Gainward FX 1200 Ultra 128ddr i Sapphire Ati 9800pro.Ne znam šta da kupim od te dve kartice jer više preferiram Nvidiu koju i trenutno imam(nisam nikad imao Ati-a), ali me muče trenutne priče o nekompatabilnosti sa DX 9.0 a htio bih da graf. za tu lovu bar traje nešto duže.Bio bih zahvalan da mi pomognete sa vašim mišljenjem.
Inače se prvi puta javljam na vaš forum i mogu reči da je odličan.
 
Kamo srece da sam na tvojim mukama 🙂...
Ja bih bez razmisljanja uzeo Sapphire sto ti i preporucujem.
BTW ja imam NV cisto da neko ne pomisli da sam ATI fanatic 🙂.
 
Marac je napisao(la):
Skupio sam nešto para da kupim grafičku pa više neznam u ovoj zbrci grafičkih šta da kupim.Interesiraju me samo NVidia Gainward FX 1200 Ultra 128ddr i Sapphire Ati 9800pro.Ne znam šta da kupim od te dve kartice jer više preferiram Nvidiu koju i trenutno imam(nisam nikad imao Ati-a), ali me muče trenutne priče o nekompatabilnosti sa DX 9.0 a htio bih da graf. za tu lovu bar traje nešto duže.Bio bih zahvalan da mi pomognete sa vašim mišljenjem.
Inače se prvi puta javljam na vaš forum i mogu reči da je odličan.

Ma, uzmi tu prvu. Po oznaci (koja mi je totalno nepoznata) rekao bih da je neka najnovija, taze, pa prema tome mora i super da radi, a to podrazumeva i dobru DX9 podrsku, i super drajvere, i brz rad u igrama koje dolaze..... Got to go. So little time, so many people to kill. :wave;
 
Bice da je to Gainward FX PowerPack Ultra/1200 XP 128M Golden Sample (NV5900 non-Ultra) 😉 :
http://www.gainward.com/c-2.html
 
Znaci 9800 pro cisto razmisli o hisu-najbolji je veruj iz iskustva.
 
Marac je napisao(la):
Skupio sam nešto para da kupim grafičku pa više neznam u ovoj zbrci grafičkih šta da kupim.Interesiraju me samo NVidia Gainward FX 1200 Ultra 128ddr i Sapphire Ati 9800pro.Ne znam šta da kupim od te dve kartice jer više preferiram Nvidiu koju i trenutno imam(nisam nikad imao Ati-a), ali me muče trenutne priče o nekompatabilnosti sa DX 9.0 a htio bih da graf. za tu lovu bar traje nešto duže.Bio bih zahvalan da mi pomognete sa vašim mišljenjem.
Inače se prvi puta javljam na vaš forum i mogu reči da je odličan.

Preferiras Nvidiu bas zato sto nisi imao neki od radeona. Nedavno sam presao na ATI i mogu da kazem Nvidia nikad vise!! Kupi 9800pro ili 9700pro jer je znacajno jeftiniji, a brzinski malo sporiji.
 
Minja je napisao(la):
...



Preferiras Nvidiu bas zato sto nisi imao neki od radeona. Nedavno sam presao na ATI i mogu da kazem Nvidia nikad vise!! Kupi 9800pro ili 9700pro jer je znacajno jeftiniji, a brzinski malo sporiji.
Gde si to procitao da je 9800 pro sporiji, sem ako se izuzmu frizirani drajveri.U half2 benchmarku nv 5900 ultra jede cak i 9600 pro.
 
Kokos je napisao(la):
Minja je napisao(la):
...



Preferiras Nvidiu bas zato sto nisi imao neki od radeona. Nedavno sam presao na ATI i mogu da kazem Nvidia nikad vise!! Kupi 9800pro ili 9700pro jer je znacajno jeftiniji, a brzinski malo sporiji.


Gde si to procitao da je 9800 pro sporiji, sem ako se izuzmu frizirani drajveri.U half2 benchmarku nv 5900 ultra jede cak i 9600 pro.
Mislim da se to odnosilo na 9700Pro...
 
Hvala na odgovorima, kupit ču Ati-a(i tako mi je več dosta te Nvidie).Možete li mi još samo odgovoriti dali Ati ima na TV full sliku pošto gledam Divx-e na TV.Kod Nvidie sam to rješavao pomoču TVTool-a.
 
Overscan postoji i kod ATI - ja i naravno nesto je manji je u nizim rezolucijama - bar kod mene.
 
Ma kakva nvidia, RADETA ti uzmi, evo ja cu da ti prodam 9800PRO 🙂
 
Mephisto je napisao(la):
Ma kakva nvidia, RADETA ti uzmi, evo ja cu da ti prodam 9800PRO 🙂

Koliko tražiš za grafičku i ko je proizvođač, pa da se dogovorimo.
 
Nazad
Vrh Dno