Šta je novo?

Periferni uređaji Koja bezicna tastatura?

Miševi, tastature, štampači, skeneri i sl.

prowler13

Poštovan
Učlanjen(a)
13.08.2016
Poruke
50
Poena
59
Potrebna mi je nova full size tastatura a da je bezicna. Imam vec Logitech k800 illuminated i ok je ali sad mi treba neka budzetska varijanta. Nije za gaming vec za rad i stoga ne mora da bude mehanicka, rgb i te varijante. Ne mora da bude osvetljena....stalno ce biti rad u osvetljenom ofisu. Kod Logitecha ima jeftinija k400 ali mi je nesto mala, ne znam da li nesto imaju Microsoft, Genius ili tako neko? Razer i sl firme pretpostavljam da nemaju nista sto nije high end i mehanicko :/
 
Hvala, ova MK470 izgleda kao ono sta sam zamislio.

Uzeh jutros MK470, tastatura je fantastična! Baš mi se dopada, lepa, kvalitetna, i najbitnije od svega baš je milina za kucanje, kao na laptopu.
Miš mi se ne dopada preterano jer ne mogu da se naviknem na ove male miševe, volim da ruka može da mi obuhvati miš, ali na stranu te lične preferencije neverovatno je tih, mislim da nikada nisam video tako tih miš.

Sve u svemu sama tastatura vredi ovih para rekao bih.
 
Da li neko ima iskustva sa Hama tastaturama?

Zeleo bih neku soldinu niskoprofilnu bezicnu, nista specijalno, pa mi je zapala za oko Hama KMW-700

90773754D7B2626675D14B5BBF65B5F2.jpg

Deluje mi na oko fina, ali nisam siguran u kvalitet posto mi nepoznat brend....
 
ima li neko neku preporuku za mehanicku bt tastaturu (bez adaptera)? Treba mi nesto za ipad pro. Moze i sa alija za nekih 50€ naravno tenkyless (u prevodu manje) 😅
 
Da li neko ima iskustva sa Hama tastaturama?

Zeleo bih neku soldinu niskoprofilnu bezicnu, nista specijalno, pa mi je zapala za oko Hama KMW-700

90773754D7B2626675D14B5BBF65B5F2.jpg

Deluje mi na oko fina, ali nisam siguran u kvalitet posto mi nepoznat brend....
Pre nekog vremena pazario sam Rapoo 9500M, jako lepa i tanka niskoprofilna tastatura, poleđina joj je metalna a ni miš u kompletu nije loš za te pare. Nešto skuplja od dotične Hame, 5000 din sa legalnom garancijom.
 
Uzeo sam Hamu ima 20 dana.

I stvarno sam zadovoljan, da ne kazem odusevljen tastaturom, s obzirom koliko kosta i da nisam pre imao iskustva sa brendom.

Ono sto me je poprilicno iznenadilo jeste prilicno kvalitetna izrada... Ima tezinu, deluje kao kvalitetna matirana plastika, bukvalno je svaki taster lepo utegnut, nema lufta, nema hoda... Bas lepo izgleda.
A za kucanje je divota, tiha prilicno, ugodna...

Mis ne koristim, malo sam ga testirao, ok je, ali se oseti da nije bas u rangu sa tastaturom, deluje da je od neke jeftinije plastike, previse lagan...

Ali tastatura sama je odlicna stvarno.
 
Može neka preporuka za bežičnu, osvetljenu? Prednost full size i plitki tasteri, ali mnogo tražim😁
Imam logitech k800 i nisam nešto oduševljen, čak naprotiv kad uzmem i cenu u obzir. No nije baš da sam nezadovoljan, ne bi je menjao da mi nisu nastradala dva tastera nesrećnim slučajem... (plus i enter na numeričkoj - izlomile se "makazice", ili kako se to već zove. Pa ako ne zamenim celu tastaturu, juriću tastere... ako neko ima info? Pretpostavljam samo oglasi, ebay...
 
Ima li neko iskustva sa ovim modelom,kazu da moze na ipad,imac,apple tv?

TRUST Tastatura NADO GRAY US BLTH

 
Nazad
Vrh Dno