Šta je novo?

Kodi i addonovi za Kodi (za bildove postoji druga tema)

Skinuo sam LibreElec + Kodi 18.9 napravio bootable verziju na USB za HTPC.Podigne se sistem medjutim u Kodiju ne mogu da pristupim Synology NAS uredjaju.
Kad idem na add network pokazuje mi WORKGROUP vidi Diskstation ali izbacuje "this operation is not permitted".

Na Win ranije je sve radilo manje vise bez nekih vecih problema.U podesavanjima za NAS sve je uredno stiklirano za shared foldere.
Znam da sam za Win skidao DSM 6.0 da li treba isti i za Linux da se ubaci? (nekako mi logicno da treba isto taj DiskStation menager)

Moze pomoc
Pretpostavljam da treba da uneseš lozinku kada pristupaš NAS disku,
kod mene je tako gde nije omogućen pristup bez lozinke tj guest-u.
Ne znam šta ti je DSM za Windows,DSM je sam operativni sistem na NAS-u?
 
Sad sam na poslu ali cu sutra okaciti neki screen da vidis gde je zapelo.
Znam da je DSM OS za taj NAS ali ne znam iz kog razloga sam do sad drzao da on mora biti i na racunaru kopiran.
 
Jel moze help? Sta treba i koji su najbolji za Elementum Burst trackeri, usao sam u setovanje ima ih dosta, koje cekirati i da li treba jos nesto pride instalirati, 4k me ne zanima, klasika 1080 i da je dobra kopija. Probao sam onaj hrvatski build to kod mene dovlaci sve neke lose kopije, juce bas dovuko gore arapski prvod utisnut, dole ruski prevod utisnut u film, kopija uzas.
 
Од јавних трекера можеш РАРБГ и РУТОР и можда још 1-2. Немој претеривати са бројем трекера, јер му онда треба више времена да пронађе жељено, а расте и вероватноћа да избаци проблем.
Остало од подешавања бурста:
IMG_20210417_133313.jpg
IMG_20210417_133354.jpg
 
@salacue,

Hvala, ovo sa slika nema kod mene, ima samo filtering i to da se u tom ukljuci i iskljuci (nema izbora npr. 1080,720) valjda sto je monitor HD pa nema sta da se podesava a i Kodi je 19, stavio sam na expert ali se ne pojavljuju te opcije
 
@salacue,

Hvala, ovo sa slika nema kod mene, ima samo filtering i to da se u tom ukljuci i iskljuci (nema izbora npr. 1080,720) valjda sto je monitor HD pa nema sta da se podesava a i Kodi je 19, stavio sam na expert ali se ne pojavljuju te opcije
Ma ima i kod tebe, samo idi desno na tu strelicu...to nema veze sa monitorom nego koje će ti rezultate izbacivati u pretrazi
 
Hvala, bas sam glupson, nije mi uopste palo na pamet da skrolujem na dole :) Skino sam 4K i 2K sta ce mi kad moj monio je Pfilips obican HD jedino sto brze osvezava u odnosu na ponudu te klase i cene.
 
Sta ovo bi umesto filma sa glumcima ja dobi crtani film :ninja::rolleyes: koji su maheri po minutazi kad gledam slaze se ali nema u nazivu 2021
 
Poslednja izmena od urednika:
Направи налог на trakt.tv и лепо тамо унесеш у претрагу назив филма/серије и обележиш га за гледање. После тога у елементуму одеш на тракт/листа за гледање и имаш то што желиш.
 
Наместио сам Коди на ћирилицу. Сад ме занима јел има нешто као код хрвата верзија Коди 'плави гром' да покупи Тв станице и бираш по држави. Да ли има тако нешто као тај њихов додатак за Коди 19. Мало сам обрисо-деинсталирао неке изворе јер половично раде као нпр.формула1, Наса
 
Није ти коди најсрећније решење за ИПТВ, а поготову не на тај начин.
Јави ми се на ПП.
 
Ma ima i gorih od tebe :)

Instalirao sam kodi (apk) na ovom novom iris boxu i iz nekog razloga nece na net, a povezan je box uredno na wifi. Probao da sredim Netflix add... Šta može da mu bude, što ne vidi net u aplikaciji?
 
Resih problem interneta i boxa, pojma nemam kako. Jednostavno kad sam usao sledeci put sve ok-konektovan.

E sad drugi problem kod Netflix add, msl error bla bla, key... Šta moze sad da bude problem, ima li neko ideju?
 
YBUCdyM.jpg

Ovo je njegov esn, sta da izmenim?
 
Vidi šta piše za ESN u Netflix app (da li ima još kilometar karaktera posle ovog -SKYWOHPH07-)? :p I proveri da li koristiš najnoviju verziju addon-a.
Eventualno da testiraš i izmenu ESN-a na fazon koji si radio za Eon box ("NFANDROID2-PRV-" >>> "NFANDROID1-PRV-0-").
 
Radi to na Eon boxu super, nego ovo mi treba za drugi tv...

Nemam ideju sta da mu radim.
 
Vidi šta piše za ESN u Netflix app (da li ima još kilometar karaktera posle ovog -SKYWOHPH07-)? :p I proveri da li koristiš najnoviju verziju addon-a.
Eventualno da testiraš i izmenu ESN-a na fazon koji si radio za Eon box ("NFANDROID2-PRV-" >>> "NFANDROID1-PRV-0-").
Uspeo sam na Matrixu da namestim sinoc. Zanimljivo ali 19 ca je ponudila jos par brojeva posle 07-
 
Zato sam ti i rekao / predložio da proveriš (= instaliraš app pa se loguješ pa vidiš) šta piše za ESN unutar Netflix Android aplikacije (i da uporediš sa onim što je stavio Kodi addon).
 
Nazad
Vrh Dno