Šta je novo?

Kodi i addonovi za Kodi (za bildove postoji druga tema)

Sinoć pokrenem Kodi i kao da me je neko šutnuo nogom u stomak,sve s.ebano.Vratio sam 18.9 i ajmo ispočetka.Radi share folders,to mi je najvažnije.
 
Gledajte da ne isključite ni sad auto updates pa da za v20 kad izađe ponovo bude istog gunđanja...
 
Kad bi moglo na Android TV da se isključi update za pojedinačne aplikacije to bi bilo super, ovako zbog Kodija moram ručno da proveravam update za sve ostalo.
 
NA EON risiveru može. Već pet dana stoji Kodi 19. Ne pada mi na pamet da ažuriram.
 
Eon je AndroidTV, moze da se iskljuci auto update za sve aplikacije nema za pojedinacnu ili sam nesto propustio?
 
Iskljuci se za sve. Kad se udje u app, stoji da je update iskljucen i neverovatno velikim slovima stoji da se ukljuci :)

Odmah je tu ponudjeno sta ima novo od update i nema potrebe za rucnom proverom. Mislim da sam autoupdate iskljucio odmah.
 
e super
 
Ako nekome treba invite za FL radi Elementuma neka se javi na pp.Naravno važi za učesnike ove teme.
 
Da li IPT radi u Elementumu? Nikako mi ga ne izbacuje u rezultatima, a tamo sam power user...
 
Radio je nekad, ali su presli na neki novi stepen zastite, trenutno ne radi.
 
Da li mozete da mi preporucite addon za Kodi 19 sa kojim mogu da pratim uzivo NBA? The Crew, DS9, Rising Tides i vecina koju sam koristio do sad, nije kompatibilna sa novom verzijom.
 
Ja bi ostao na 16.1 da nisam koristio hbogo addon
Ne vidim što bi ti bio na 19
Koje su joj prednosti
 
Napreduju munjevitim koracima. 80% addonova su shebali, ali važno da sos i kečap rade.
 
I ja predjem na Matrix ali sam se zeznuo i vratio se odmah na 18.8 jer mi pola addonova nije htelo da pokrene.Sto neko napisa,trebace vremena dok se sve to sredi...
 
Pre si ručno uneo ESN a sad nisi? :p (i odradio ostala podešavanja po Expert sekciji podešavanja i inpustream.adaptive). Ne može to baš tako plug & play :D :D
 
Nazad
Vrh Dno