Šta je novo?

Kodi i addonovi za Kodi (za bildove postoji druga tema)

Koji addon za pogledati neki film kodi 20?
Ako je za po neki film moj predlog su free addoni Homelander:

Scrubs V2:

Eventualno Elementum addon ako zelis pristojniji kvalitet slike i zvuka.

To su sve addoni za besplatno gledanje.
I u njima ces naci ovakve linkove evo npr. za Top Gun Maverick:
Scrubs V2
Screenshot_2023-03-03-23-04-06-314_org.xbmc.kodi.jpg
Homelander
Screenshot (93).png
Elementum
Screenshot (94).png
Za najbolje iskustvo koriscenja i gledanja sadrzaja najboljeg kvaliteta real debrid nalog (placa se) i addoni FEN, Umbrella, Seren.
FEN
Screenshot (95).png
Umbrella
Screenshot (96).png
Seren
Screenshot (97).png
 
Kodi 20.1 Nexus

 
Ako je za po neki film moj predlog su free addoni Homelander:

Scrubs V2:

Eventualno Elementum addon ako zelis pristojniji kvalitet slike i zvuka.

To su sve addoni za besplatno gledanje.
I u njima ces naci ovakve linkove evo npr. za Top Gun Maverick:
Scrubs V2
Pogledajte prilog 380539
Homelander
Pogledajte prilog 380540
Elementum
Pogledajte prilog 380541
Za najbolje iskustvo koriscenja i gledanja sadrzaja najboljeg kvaliteta real debrid nalog (placa se) i addoni FEN, Umbrella, Seren.
FEN
Pogledajte prilog 380542
Umbrella
Pogledajte prilog 380543
Seren
Pogledajte prilog 380544
👏 Sad će za par dana opet neko da pita kako.
 
Dolby vision radi testirano u RD i EN👏😀
Јок - љубичице и даље на екрану. Мандалориан S3E2

ИСПРАВКА: Ууууууупс, ради. Први није хтео, пробао други и покренуо DV. 🤗
 
Kodi 20.1 Nexus

Jel netko probao na androidu update?
Traži me prvo uninstall a to mi je malo frka da ću morati sve isponova,nisam baš siguran niti da će backup funkcionirati s obzirom da je sve to još novo...
 
Jel netko probao na androidu update?
Traži me prvo uninstall a to mi je malo frka da ću morati sve isponova,nisam baš siguran niti da će backup funkcionirati s obzirom da je sve to još novo...
Kako uninstall? Samo instaliraj preko 20.1 a i uvek mozes vratiti na 20.0. Kod mene na mi box s (android tv) u play store-u je jos uvek 20.0 pa sam sa sajta skinuo 20.1 pa preko Send files to Tv prebacio na box.
 
Jel netko probao na androidu update?
Traži me prvo uninstall a to mi je malo frka da ću morati sve isponova,nisam baš siguran niti da će backup funkcionirati s obzirom da je sve to još novo...
Ja probao na shield-u i radi pokrenuo instalaciju i nije trebalo nista menjati sve ostalo kao na 20.0, dakle update prosao ok bez potrebe da se bilo sta dodatno radi - instalira, dok na WBMC sa 19,5 na 20 morao sve ispocetka
 
Kako uninstall? Samo instaliraj preko 20.1 a i uvek mozes vratiti na 20.0. Kod mene na mi box s (android tv) u play store-u je jos uvek 20.0 pa sam sa sajta skinuo 20.1 pa preko Send files to Tv prebacio na box.

Meni lakše, pošto imam TV Bro browser instaliran, samo copy na telefonu odavde:

https://mirrors.kodi.tv/nightlies/android/arm/Nexus/

i paste tog istog linka u browser-u na TV-u!

Neki browser verovatno već svako ima instaliran na TV, tako da ne treba ništa od dodatnih aplikacija :)
 
Apdejt neće poremetiti postavke, skin i ostalo, jel tako?

Otelio sam se dok sam pre neki dan namestio AH2 po sopstvenom ukusu i još me drži zadovoljstvo kad ga pogledam, pa ne bih baš voleo da kroz sve to prolazim ponovo.
 
Kako uninstall? Samo instaliraj preko 20.1 a i uvek mozes vratiti na 20.0. Kod mene na mi box s (android tv) u play store-u je jos uvek 20.0 pa sam sa sajta skinuo 20.1 pa preko Send files to Tv prebacio na box.
ja sam imao test build pa valjda zato nije dao update, morao sam prvo napraviti uninstall pa je onda tek prošlo, restorao sam backup preko ez maintenance addona ali mi nije vratio postavke kodija iako sam odabrao full backup nego samo addonove i njihove postavke ali ok jer to nije samo,to je ustvari najvažnije,addonovi i postavke skina,postavke kodija sam brzo popikao nazad ali eto,izgleda da full backup preko ez-a baš i nije full
 
Apdejt neće poremetiti postavke, skin i ostalo, jel tako?

Otelio sam se dok sam pre neki dan namestio AH2 po sopstvenom ukusu i još me drži zadovoljstvo kad ga pogledam, pa ne bih baš voleo da kroz sve to prolazim ponovo.
Slobodno update i ja koristim AH2.
 
Apdejt neće poremetiti postavke, skin i ostalo, jel tako?

Otelio sam se dok sam pre neki dan namestio AH2 po sopstvenom ukusu i još me drži zadovoljstvo kad ga pogledam, pa ne bih baš voleo da kroz sve to prolazim ponovo.
u pravilu ne ali bolje ti je napraviti prije backup za svaki slučaj,ja sam u postu prije opisao moje iskustvo ali ja nisam imao običan nexus 20 nego test build...
 
Apdejt neće poremetiti postavke, skin i ostalo, jel tako?

Otelio sam se dok sam pre neki dan namestio AH2 po sopstvenom ukusu i još me drži zadovoljstvo kad ga pogledam, pa ne bih baš voleo da kroz sve to prolazim ponovo.
Neće, ali ja uvek backup odradim .kodi foldera i vratim po potrebi.
Ja sam bio na nightly build gde su već tada rešili poneko rušenje kodija a sa 20.1 to radi perfektno.
 
Vidim raspisali se oko verzije 20.1 pa i ja odlučih da pređem na nju sa dugokorištene ver 19.4. Prvi utisak , jedino pozitivno što se brzo gasi :D a ostalo samo problemi . Ne vidim uopšte zipovane fajlove da bi ih instalirao a plex samo vrti, ne pokreće se. Ima li neko razumno objašnjenje ili je kao i uvijek u zadnjih godinu dana kriv android na nvidiji shild.
 
Sve perfektno radi na Shield pogotovo na 20.1 doduše ja sam reinstalirao Nexus pa nightly pa onda 20.1 ručno. Jesi pregazio 19.4 ili nova instalacija 20.1? Video sam da neki imaju problem sa prelaskom, a ovaj problem sa zip fajlovima mi se čini kao storage permissions stavi na Allow always.
 
Ja se vratio isto na kodi 19
Pravi mi nekada probleme sa elementumom i Plex ne radi.
 
Nova instalacija. Permision odobren... Ma vratiću se ja lako na 19, imam ga sačuvanog.
 
Vidim raspisali se oko verzije 20.1 pa i ja odlučih da pređem na nju sa dugokorištene ver 19.4. Prvi utisak , jedino pozitivno što se brzo gasi :D a ostalo samo problemi . Ne vidim uopšte zipovane fajlove da bi ih instalirao a plex samo vrti, ne pokreće se. Ima li neko razumno objašnjenje ili je kao i uvijek u zadnjih godinu dana kriv android na nvidiji shild.
Ти на кодију 20.1 :oops:
Неће то на добро да изађе. Брже се враћај на 17.
 
Ja se vratio isto na kodi 19
Pravi mi nekada probleme sa elementumom i Plex ne radi.
Plexkodiconnect? Možda ne podržava Nexus još uvek. Ne znam nisam probao.
Nova instalacija. Permision odobren... Ma vratiću se ja lako na 19, imam ga sačuvanog.
Vrati onda ako te zeza barem je to lako mada mi je čudno jer 20.1 radi najbolje od svih verzija do sada. Elem, seren, umbrella, fen, widgeti sve fercera brzo. Čak sam dodao i custom hubs i stacked widgets samo hvale za update.
 
Meni je problem oko 20-ice pravio Seren addon. Samo sam zamenio Seren sa FEN-om i pod žešćim "drndanjima" Kodija mi nije pukao ni jednom. Čak se nije ni zaledio.

Na 20.1 nisam prešao još uvek, ali hoću uskoro samo ću prvo da napravim backup na onom Open Wizardu za svaki slučaj.
 
Owizard radi na Nexusu? Meni je bolje .kodi ceo folder backup ručno.
 
Sad sam ga pregazio :p čisto da vidim šta će se desiti kad onaj skriveni iz 19-ke kopiram u 20-ku. Očekivano dosta toga nije kompatibilno ali radi elementum, sve ostalo podešeno što se tiče titlova i postavki u kodiju. A plex ne radiiiiii.

p.s. Vidim zip fajlove....
 
Sad sam ga pregazio :p čisto da vidim šta će se desiti kad onaj skriveni iz 19-ke kopiram u 20-ku. Očekivano dosta toga nije kompatibilno ali radi elementum, sve ostalo podešeno što se tiče titlova i postavki u kodiju. A plex ne radiiiiii.

p.s. Vidim zip fajlove....
Пих... Лако се зезати са кодијем на рачунару под windows-ом и андроидом 9. Ај` ти јуначе под андроидом 11 пробај то.
 
Nazad
Vrh Dno