Šta je novo?

Kodi i addonovi za Kodi (za bildove postoji druga tema)

Hvala na odgovoru... Ali se ja baš nešto i ne razumem u celu priču.. Ako može neko pešačko uputstvo..
 
Hvala na odgovoru... Ali se ja baš nešto i ne razumem u celu priču.. Ako može neko pešačko uputstvo..
Moras instalirati subttitle addon (titlovi unofficial) : https://dexe.win/kodi/addon/service.subtitles.titlovi-1.3.0.zip
Skini zip pa prati redom slike:
Hvala na odgovoru... Ali se ja baš nešto i ne razumem u celu priču.. Ako može neko pešačko uputstvo..
Takodje pozeljno je imati nalog na titlovi.com i te login podatke uneti u podesavanje samog addona.
 

Prilozi

  • Screenshot (2).png
    Screenshot (2).png
    1.5 MB · Pregleda: 53
  • Screenshot (3).png
    Screenshot (3).png
    874.2 KB · Pregleda: 49
  • Screenshot (4).png
    Screenshot (4).png
    890 KB · Pregleda: 46
  • Screenshot (5).png
    Screenshot (5).png
    846 KB · Pregleda: 46
  • Screenshot (6).png
    Screenshot (6).png
    880.9 KB · Pregleda: 42
  • Screenshot (7).png
    Screenshot (7).png
    863 KB · Pregleda: 44
  • Screenshot (8).png
    Screenshot (8).png
    862.7 KB · Pregleda: 49
  • Screenshot (1).png
    Screenshot (1).png
    2.4 MB · Pregleda: 80
  • Screenshot (14).png
    Screenshot (14).png
    1.2 MB · Pregleda: 40
  • Screenshot (15).png
    Screenshot (15).png
    385.7 KB · Pregleda: 72
  • Screenshot (13).png
    Screenshot (13).png
    2.4 MB · Pregleda: 43
  • Screenshot (12).png
    Screenshot (12).png
    2.5 MB · Pregleda: 45
  • Screenshot (11).png
    Screenshot (11).png
    2.4 MB · Pregleda: 48
  • Screenshot (10).png
    Screenshot (10).png
    2.4 MB · Pregleda: 52
Poslednja izmena:
Pozdrav svima. Može li neka dobra duša da mi objasni da li i kako mogu gledati Arena Sport kanale preko Kodija na Smart TV-u?
 
Je l' mozda neko skoro testirao rade li titlovi . com, izbacuje neku grešku?. Imam nalog i uredno je dodan.
 
Hvala, nisam gledao nista odavno, reko da pokrenem malo box sinoc, ono ne fercera, sa kodijem nikada nije dosadno.
 
Uzeo sam mesecnu pretplatu za TVViet za jedan mesec, da vidim kako radi. Sve lepo fercera, jedini je problem sto ne uspevam naci addon za najnoviji verziju Kodija. Na njihovom sajtu ima samo download za neki build koji dolazi sa verzijom v17. Da li neko zna da li je moguce TVViet nekako podesiti da radi u paru sa nekim od dostupnih PVR addona?
 
Ponovo ja, nešto me opensubtitles zeza sa titlovima, može li neko da posalje url na pp za instalaciju titlova.com
 
Da li mozda neko zna postupak dodavanja fontova na CoreELEC-u?
 
Da li neko zna, postoji li mogućnost da se iz ovih addon-a na kojima imamo besplatno gledanje tv programa, izvuku liste kanala u m3u formatu? To jest, ne mora ni lista, već izvor odakle ide stream?
 
Hvala na odgovoru. Bitno mi je da može, pa ću sada malo googlati. Potrebna su mi 2-3 kanala koja bih svakako ubacio u moju listu, jer ih već imam ali nisu za naše područije, pa samim tim nemam prevod. Ako neko može da mi prosledi tutorijal, neka mi piše na PM. Hvala.
 
Mozes da izvuces .m3u ali nema svrhe, play token se menja pri svakom novom pokretanju kanala.
 
Zna li neko zašto ne učitava kanale sa klijenta? Od juče PVR ne radi, nema nijednog TV kanala dok Elementum i sve ostalo funkcioniše normalno.
Samo da kažem da sam problem jednostavno rešio reinstalacijom Balkan green-a, ako neko naleti na moje pitanje da zna odmah i rešenje.:)
 
Horus i WINNER 2 Kodi addons. Horus je addon baziran na Plexus-u. Dakle koristi AceStream client (P2P) koji je takodje potrebno instalirati https://docs.acestream.net/en/products/. Winner 2 je sportski addon koji acestream linkove pusta preko Horusa. Addon ima nekoliko sportskih kategorija. Kvalitet streamova je 1080p, 720p, SD. Probao sam par linkova na windowsu, ne znam kako radi na Android TV-u, Linuxu. Sem pocetnog kratkog baferovanja stream je bio stabilan. Jedina mana moze biti sto stream zavisi od seedsa i sto acestream linkovi nekad kasne 2,3 pa i 5 min od originalnog streama.

Instalacija:

Screenshot (18).pngScreenshot (19).pngScreenshot (20).pngScreenshot (21).pngScreenshot (22).pngScreenshot (23).pngScreenshot (24).pngScreenshot (25).pngScreenshot (26).pngScreenshot (27).png
 
Аууууу... AceStream... Од кад то нисам видео. Заборавио сам и да постоје 😁
 
Da li je neko probao Tanix TX6 uredjaj u kombinaciji sa LibreELEC-om? Moze li da pusta 4K snimke sa Real Debrid-a ili je maksimum 1080p?
 
Postoji li razlika u repositorijumima na android box uredjajima koji se kace na tv u odnosu na mobilnu i win verzije?

Naime instalirao sam isti repositorijum na mobilnom i android box uredjaju i na ovom drugom nema masa add-onova kojih ima na ovom prvom. Kako je to moguce kada su u oba slucaja Android OS-ovi a i Kodi je u oba slucaja Matrix? Ili mozda, razlikuje li se Kodi za Android box s obzirom da ima razlicit uvodni ekran iako se instalira sa marketa kao i za mob verziju?
 
Poslednja izmena:
Коди, ако скидаш са званичних извора, има апсолутно једнак почетни екран и приликом покретања и сам екран када се уђе у коди. После можеш да се играш са скиновима, али је то већ друга прича.
Шта подразумевам под званичне? Коди страница, гугл продавница (било за телефон, било за андроид ТВ).
Путања за репозиторије је иста за било које платформе, тако да садржај мора бити исти. Једино ако си скинуо некада неку старију верзију репоа, па сад пробаваш са новом.
 
Nema razlike, isti su, može da se razlikuje prema verziji Kodija zbog verzije Python-a, i razlika je u pvr addon-ovima koji imaju binarne biblioteke u zavisnosti od sistema, inače sve ostalo je isto...
 
Nazad
Vrh Dno