Šta je novo?

Ko je brži Samsung Galaxy S23 Ultra ili iPhone 14 Pro Max?

Benchmark

Znamenit
Učlanjen(a)
11.09.2006
Poruke
60,564
Poena
1,385
Android-iOS.jpg


Ko je brži Samsung Galaxy S23 Ultra ili iPhone 14 Pro Max?​


Večito pitanje: Ko je bolji, Android ili iOS, Samsung ili Apple, Galaxy S23 Ultra ili iPhone 14 Pro Max, sada dobija odgovor na čuvenom PhoneBuff testu.

Kompletan članak: https://benchmark.rs/vesti/uredaji/ko-je-brzi-samsung-galaxy-s23-ultra-ili-iphone-14-pro-max/
 
Sve jedno ko je brži...ja koristim samsung od s5 modela na ovamo ...i nikad ga ne bi menjao za ajfon ...igrice ne igram niti mi je neka brzina posebno potrebna...kamere su bolje u svakom slučaju...a da menjam za tako zatvoren sistem .ne pada mi na pamet, gde u 21 veku ne možete da izaberete običnu melodiju za zvuk zvona ...i gde jedino možete da izvadite slike iz telefona...ne pada mi na pamet...pa spen olovka...i još milion stvari koje volim kod samsunga ...jos je sada baterija na s23ultra predobra. A kome zanace ove brojke i brzine ...to je samo zamajavanje ljudi . Da se pecaju na sitnoce koje su beznačajne u normalnom svakodnevnom korišćenju, onda nesto sto nema niko dual sistem sa posebnim kontaktima.za duple aplikacije ...i bezbedni folder za bankovni kartice ...eto ...neka kupuju ajfon ...al ja gledam samo prema funkcionalnosti .a ne da nosim nesto kao modni detalj
 

Prilozi

  • inbound284302993910325211.jpg
    inbound284302993910325211.jpg
    62.3 KB · Pregleda: 36
Poslednja izmena:
Apple je stvorio ime i to mu u mnogome pomaže da proda ogromnu količinu telefona. Uspeo je u nameri da ubedi korisnike širom sveta da to što oni rade je najbolje i najpouzdanije. Samsung i Android svet na drugoj strani pokušavaju da nekako pariraju i dostignu Iphone. Videli smo da su mnogi modeli zasnivani na kopiji Iphone samo u Android varijanti. Za mene su to dva posebna i različita sveta. Razlikuju se i tehnološki i funkcionalno. Ali je dobro da postoje i da izgledaju kao konkurencija. Mada bi najviše voleo da je tu i Huawei koji je nepravedno skrajnut, gde se na delu videla sardnja američkih kompanija i američke države. Sve to bi bilo izuzetno korisno za nas koji koristimo i kupujemo mobilne telefone. I na kraju bi samo dodao i time završio da Samsung proizvodi displeje telefona za Iphone modele. Kada je profit kompanija u pitanju ne postoje granice.
 
:|
 
Nazad
Vrh Dno