Šta je novo?

Killzone 3

Meh, bilo bi im bolje i pametnije da su ''preradili'' neku od KZ2 mapa i ponudili je besplatno....
Samo 7 mapa za Warzone, pri čemu bi neko trebao da se crveni od stida zato što se Turbine Concourse našla u igri:sceptic:.
 
Steel Rain DLC bi trebalo da bude besplatan kada se Store vrati online.
 
Sada pošto sam (vjerovatno) završio sa multiplejerom i (konačno) odigrao kampanju, par utisaka....
Mislim da je Ahilova peta mp-a ''tactical spawn points''.Ukratko, u ovom sistemu ima onoliko taktike koliko sam ja ''pro'' igrač (znači nimalo).Na nekim mapama (najviše na Akmir i Pyrrhus) dešavalo se da se pobjednik riješi na početku partije, ko sa više taktičara brže dotrči do tsp-a, njemu pobjeda.S obzirom da su mape uglavnom slabo pregledne zbog ruševina i smeća stari ''spawn'' sistem bi na njima vrlo dobro funkcionisao samo je trebalo ukloniti dim koji je pokazivao ''spawn'' poziciju preko čitave mape.
Operacije su fina ideja, ali sa samo tri mape, šta da se kaže....
To što su Junkyard i Tharsis Depot ostale samo samo za TDM, je primjer ''rada na sopstvenu štetu'' u slučaju GG.
Ipak bilo je dosta dobrih mečeva u skoro 250 sati mp-a, barem se ne mogu žaliti da nisam vratio uloženi novac :p.
Ipak veće razočarenje leži u kampanji.Bilo mi je poznato kako se igra završava (vrlo loše), ali nisam očekivao da će ono što prethodi kraju biti potpuno u stilu ''all flash, no substance''.Prekratke i nepovezane dionice koje neubjedljive scene nikako ne uspijevaju da povežu u koherentnu cjelinu i potpuni izostanak atmosfere zbog kojeg mi se KZ2 toliko dopao.
U GG su imali šansu da se jednostavno nadograde na kvalitete KZ2, poprave mane, ali moj utisak da sa drastičnim zaokretom nisu napravili posao kakav je trebalo da urade...
Ima glasina da rade na novoj igri, mada je pitanje na kojem sistemu...http://www.gamerzines.com/ps3/news/killzone-4-guerrilla-games.html
 
Ko da su znali šta igram poslednjih 10-ak dana :) ja ovo jedva čekam da bude dostupno, ala ima da ih pržim na novim mapama:-devil-:
 
Jesi ti pogresno razumeo, ili sam ja tebe? :) Bice besplatan mp (do odredjene granice, posle 15$ ako hoces dalje), nisu mape u pitanju..
 
Čekaj, pa do sada je bio besplatan mp, ništa nisam plaćao:). Koliko sam ja razumeo biće dostupne(besplatne) sve mp koje su se dosad plaćale ali napredovanje kroz mp, nova oružja će se plaćati;)
 
Pa platio si igru zar ne :) Sada ce moci da skinu multiplayer deo igre besplatno i oni koji nemaju igru uopste.
 
Heh, da pojasnim- mozes da skines mp kz3 i da cepas za dz.neko vreme bez da kupujes igru.
 
WTF, a ja se obradovao za ostale dlc-ove koji imaju da se skinu biti besplatni:smash:
 
MP je postpuno besplatan, ali ce imati level cap, sto znaci da mozes da doguras do odredjenog nivoa, nako cega neces moci da nastavis da otkljucavas nova oruzja i opremu, ali ces moci i dalje da igras. Ako hoces dalje napredovanje - znas sta ti je ciniti. :)
 
Kako god, sad svi mozete da igrate svoj omiljeni FPS :)
 
Znaci bice puno novih gustera za przenje...me like :)

Sent from my HTC Desire HD A9191
 
Nazad
Vrh Dno