xper Slavan Učlanjen(a) 19.08.2009 Poruke 555 Poena 320 29.10.2009 #1 Xeno ili killer nic M1. K1 ima li negde to kod nas.
IzNoGooD Čuven Učlanjen(a) 20.08.2003 Poruke 7,066 Poena 860 30.10.2009 #2 kako ce ti ovo pomoci za online gaming, kada te docekaju nasi ISP provajderi?!?
OP OP xper Slavan Učlanjen(a) 19.08.2009 Poruke 555 Poena 320 30.10.2009 #3 pa ne treba mi pomoc za igre ustvari treba mi da runuje mumble server na sebi, dok je computer u sleepu..
pa ne treba mi pomoc za igre ustvari treba mi da runuje mumble server na sebi, dok je computer u sleepu..