Šta je novo?

Kako proveriti kućnu potrošnju interneta?

PeroS

Poznat
Učlanjen(a)
27.09.2022
Poruke
263
Poena
40
Moja oprema  
Mobilni telefon
Iphone 13 mini
Pristup internetu
  1. Optički internet
Treba mi pomoc imam mts box3 paket u stanu i zanima me kako da proverim koliko neta potrosim mesecno, iznajmljujem stan, menjam paket, pa bih hteo da proverim, ima li neki nacin?
 
Ne postoji. Makar ne sa opremom koju dobijaš od MTS-a.

Sve što ti je na raspolaganju je eventualno da svaki od uređaja (pametni telefoni, kompovi) beleži svoju potrošnju pa ti ručno da sabereš sve te cifre. A recimo ako ti i TV usluga radi preko interneta na STB kojim konzumiraš TV uslugu uglavnom ne postoji način da se prati potrošnja, a to je obično najveći potrošač jer video streaming expresno sabija gigabajte.


p. s. Mani se "kućnog" neta preko mobilnih mreža... jer kontam čim se misliš o mesečnoj potrošni da garant razmatraš da pređeš na te mobilne varijante.
 
Mislio sam o yettelu, ali sam dobio informaciju da ako promenis adresu oni ne mogu da ti garantuju da ces imati uslugu na novoj adresi ako vec nema postojece optike, a opet ne mozes tako rasnikuti ugovor zato sto oni nisu odogovorni za preseljenje, ja sam student, iznajmljujem stan, za mene je dve godine dosta vremena, zato sam razmislio o a1 kucnom netu, hvale ga, meni treba samo net
 
Pa ako ceš koristiti stan 2 god a treba ti samo net mislim da je najbolja solucija supernova.
Od 1000 do 1350 din zavisno od brzine.
 
Ok.
Proveri samo cenu da nije samo za prva 4 meseca
 
Samo prva 4 meseca, bukv isto kao mts, tako mi to dolazi u obzir ili kucni net iz a1, zato i pitam imaju ok ponudu od 400gb po punoj brzini i onda po nekoj sporijoj, pa ne znam da li to moze da parira ponudi iz mts po brzini i kolicini
 
Samo prva 4 meseca, bukv isto kao mts, tako mi to dolazi u obzir ili kucni net iz a1, zato i pitam imaju ok ponudu od 400gb po punoj brzini i onda po nekoj sporijoj, pa ne znam da li to moze da parira ponudi iz mts po brzini i kolicini
mTS TI DAJE ZA 20000 500gB
 
Pa ako ceš koristiti stan 2 god a treba ti samo net mislim da je najbolja solucija supernova.
Od 1000 do 1350 din zavisno od brzine.
ovo je samo za prva cetiri meseca posle je po punoj ceni 1999/2399 ili 2699.... rodenom bratu ne bih preporucio supernovu internet lol tesko :poop:
 
Nazad
Vrh Dno