Šta je novo?

Kako prebaciti/kopirati windows account settings sa jedan na drugi account?

nikola2004mkd

Slavan
Učlanjen(a)
08.07.2004
Poruke
218
Poena
320
Zdravo ljudi.
Dali je moguce / kako da uradim prebacivanje na postavke sa jedan account na druge accounte na isti PC? Znaci ne zelim da migiram profil.

Konkretnije pri instalaciju PC zelim da kreiram 4 accounte. Na jedan account, primer Account 1, podesavam sve postavke u Control Panel-u i Settings. I to mislim na postavke privatnosti, postavke na ured-u kao na primer dali kod pisanju automatski da popravlja gresno napisanih zborova i sl. Nakon toga zelim da sve postavke sa Account 1 kopiram na Account 2, Account 3 i Account 4, tako da kada otvorim ove account sve postavke da budu jednaki.

Znaci ne zelim da migiram ili kopiram profile te mi nije primarni cilj da prebacim fajlove i program.

Prije neko vrjeme mislim da sam naisao na ovakav softver koji je bio i free ali ne mogu da se setim sada.
 
Kako sam danas malo gledao oko ove problematike mislim da mogu da podatalno objasnim.
U sustni ono sto sam trazio je bilo promena podesavanja na default user kod Win10, tako da svaki novi account koji se kreira dobije iste promenjene postavke. Delumno sam nasao resenje. Navodno ForensiT defprof radi bas to. Probao sam ga na dva accounta ali izgleda da namesto uradi originalni account koji sam selectirao za defaultni, zamenio je postavke sa temp account na koji sam bio logiran. Bas cu da probam veceras detalnije dali oupste radi kako treba ili sam ja negde nesto zabrljao
 
Nazad
Vrh Dno