Šta je novo?

Kako kupiti Apple Care +

Stavio sam bio americki broj, pa posle prebacio na nas, tako da mi sms poruka za verifikaciju stize na srpski broj...kartica mi nigde ne pise u payment methods, kad sam pokušao da je dodam, izbaci mi gresku, al mi opet naplatio uredno sa kartice...dakle kad sam pravio ac+ i tu kucao podatke sa domaće kartice, kad je prosla inicijalna uplata i dalje je nastavio da skida sa te kartice
 
Stavio sam bio americki broj, pa posle prebacio na nas, tako da mi sms poruka za verifikaciju stize na srpski broj...kartica mi nigde ne pise u payment methods, kad sam pokušao da je dodam, izbaci mi gresku, al mi opet naplatio uredno sa kartice...dakle kad sam pravio ac+ i tu kucao podatke sa domaće kartice, kad je prosla inicijalna uplata i dalje je nastavio da skida sa te kartice
To je cudno, trebala bi da postoji mogucnost da iskljucis da ti skida sa kartice, ako ne postoji a nigde nema kartice da pise da je povezana sa nalogom onda probaj da se ulogujes sa ovog linka preko browsera na nalog pa tu imas sekciju za placanje i da odatle probas da obrises karticu koja je povezana sa nalogom ako neces vise da skida sa kartice https://appleid.apple.com/
 
Pozdrav. Nisam baš nešto vešt sa ovim stvarima. Hoću da kupim apple care+ za Iphone preko mesečne pretplate. Uplatio sam sebi 25$ preko Gift card ali nikako ne mogu da aktiviram. Izbacuje mi ovo
 

Prilozi

  • B5571BF5-6300-4890-AA6C-9134E075C301.jpeg
    B5571BF5-6300-4890-AA6C-9134E075C301.jpeg
    45.2 KB · Pregleda: 84
Ovo se desava kad se region za koji si kupio gift card i region tvog Apple ID ne poklapaju. Na kom Store-u ti je Apple ID? Da li si logovan na telefonu na americki Store i sa identičnim nalogom logovan na App Store?
 
Poslednja izmena:
U medjuvremenu sam rešio. Na telefonu je sve bilo na USA Store. Ali sam na kompu morao da prebacim na iTunes isto na USA. Hvala svakako na odgovoru. Uspešno prošla aktivacija AC+ 😊
 
  • Like
Reagovanja: iOS
Covek napisao da je platio sve od jednom i to 300$.Da li je istina?A3DCDD32-1160-4A77-B905-9DFF3983CA6C.jpeg
 
Poslednja izmena:
Na koji fazon radi to? Znam koncept dok placas imas neki vidi osiguranja ali sta tacno pokriva? Padne mi, razbije se prednje/zadnje staklo i ja u ovlasteni, zdravo-zdravo?…
 
Možda je platio proviziju nekome sa US karticom 🙄
 
Nekoliko mjeseci je uredno skidalo sa nase kartice iznos za AC+ ali nakon sto je kartica istekla i zamjenjena novom vise ne moze da se unese na acc jer nije iz US. Kupovina gift kartice isto ne prolazi jer se podaci sa kartice ne slazu sa billing adresom koja je naravno fake americka. Nalog na app store kao i ID. AC+ istice za par dana. Moze neki savjet?
 
Nekoliko mjeseci je uredno skidalo sa nase kartice iznos za AC+ ali nakon sto je kartica istekla i zamjenjena novom vise ne moze da se unese na acc jer nije iz US. Kupovina gift kartice isto ne prolazi jer se podaci sa kartice ne slazu sa billing adresom koja je naravno fake americka. Nalog na app store kao i ID. AC+ istice za par dana. Moze neki savjet?
Zdravo!

Ne znam da li ti gift kartica pomaže, ali ja već nekoliko godina od njih kupujem gift kartice.
Prvi put kada kupuješ od njih daju 1USD popusta. Posle (ponekad) šalju kupone od 1USD do 3USD na registrovanu e-mail adresu.
 
Zašto daješ više za gift?
Kupi lepo na apple sajtu gift karticu od 10 dolara za 10 dolara, npr.
Čemu za gimnastika uopšte da bi više platio.
 
Zašto daješ više za gift?
Kupi lepo na apple sajtu gift karticu od 10 dolara za 10 dolara, npr.
Čemu za gimnastika uopšte da bi više platio.
Probao sam više puta na Apple sajtu, ali ni jedna kartica mi ne prolazi:

1. Srpska Raiffeisen Visa kartica
2. Mađarska CIB Master kartica
3. Revolut VISA/ MASTER kartica
4. Curve Master kartica
 
Ako neko ne moze da kupi gift, pustite mi PM, pa cemo resiti ili ako nekome treba gift card.
 
+1.
Kupujem sa Raiffeisen Visa-ma.
Najlakše je iz apple store aplikacije, popuni mi odmah lepo moju Oregon adresu🙂
Lično mi je brže nego preko pc-ja pošto nemam druge apple uređaje. Nešto mi preko Windowsa stalno zeza pa moram ručno da unesen tu adresu.
 
Nekoliko mjeseci je uredno skidalo sa nase kartice iznos za AC+ ali nakon sto je kartica istekla i zamjenjena novom vise ne moze da se unese na acc jer nije iz US. Kupovina gift kartice isto ne prolazi jer se podaci sa kartice ne slazu sa billing adresom koja je naravno fake americka. Nalog na app store kao i ID. AC+ istice za par dana. Moze neki savjet?
Ja sam gledao varijantu sa nekom virtuelnom karticom iz US ali nisam nasao nista konkretno.
 
@3PIO probacu to kado zadnje rijesenje.

Meni iskreno nije bilo jasno kako je uopste skidalo sa racuna kad je u payments sve prazno. Moguce da je telefon bio vezan za karticu nakon prve uplate jer je na apple sajtu trazilo da se telefon veze na ID nakon promjene kartice. Uglavnom na nalogu koji je na nasem regionu mogu da dodam karticu bez problema ali na us na kom je ac+ ne mogu.
 
+1.
Kupujem sa Raiffeisen Visa-ma.
Najlakše je iz apple store aplikacije, popuni mi odmah lepo moju Oregon adresu🙂
Lično mi je brže nego preko pc-ja pošto nemam druge apple uređaje. Nešto mi preko Windowsa stalno zeza pa moram ručno da unesen tu adresu.
Uspeo sam sa Revolut karticom iz Apple Store aplikacije. Preko PC-ja neće. Hvala!
(Raiffeisen i dalje ne prolazi)
 
Pozovi banku sa svaki slučaj, nevezano za gift card, da vidiš zašto ne radi internet plaćanje 😃
 
Tako je bilo i za OTP banku kod nekih korisnika, zato ti kažem da ih pozoveš i proveriš da li su namerno blokirali transakcije ka njima 😃
 
Sinu sam uzeo iPad, a drugaru Apple Watch. Obojica imaju srpske naloge, i hteo sam da im uzmem AppleCare+ ali nisam siguran da li preko gift carda ili kartice? Zadnji put kad sam kupio giftcard na apple.com za drugara nije mogao da ga aktivira zbog regiona...
 
Sinu sam uzeo iPad, a drugaru Apple Watch. Obojica imaju srpske naloge, i hteo sam da im uzmem AppleCare+ ali nisam siguran da li preko gift carda ili kartice? Zadnji put kad sam kupio giftcard na apple.com za drugara nije mogao da ga aktivira zbog regiona...
Pa neka prebace nalog na USA i tako neka kupe
 
Kada kupuješ, u prodavnici (ne znam gde kupuješ ali npr. u Apple prodavnicama, BestBuy, Amazon) možeš kupiti odmah AppleCare+ uz uređaj koji kreće kad se uređaj aktivira i veže se uz uređaj nezavisno od naloga.
 
Nazad
Vrh Dno