Evo sad sam pročitao info da će forum biti nedostupan od 16-19 pa da pitam da li će to biti svo vreme off ili će biti povremeno puštan u rad kao po običaju. Lično mislim da ću da poludim za 4 dana, jel poseta ovom forumu mi je gora od droge! Dajte neku ideju kako prekratiti vreme :S:
Jesi li ti lud ili sta?
Koga boli uvo za forum, u redu je da ga posetis ponekad, pa i svaki dan, vidis sta se desava, ko ima kakvo glupo pitanje da postavi(posto pametnih pitanja, ljudi pa ni odgovora nema), i nastavis dalje.
Evo mi(sa foruma) na primer 18. u nedelju igramo fudbal na adi, pa nam se pridruzi malo, i tu ces naci kojekakve geek-ove poput filipenka, mistixa i ostalih. :d
Mani se pupmanja postova i odgovaranja na pitanja sa aha, da, wow, lol, rofl idr. jer nikada neces dobiti orden za to.
Okreni se lepsoj strani zivota, ljubavi, sportu, druzenju(reallife) a forum ostavi po strani.
Eto ti predlog.
