Šta je novo?

Kako i gde skinuti zadnji kumulativni updejt (service pack) za Windows 7

saddamnsliman

Slavan
Učlanjen(a)
20.02.2006
Poruke
142
Poena
320
Moja oprema  
CPU & Cooler
Zilog Z80
GPU
Ferranti ULA 9000
Pristup internetu
  1. Modemska 56k veza
Usled potreba da račuanar i dalje radi po windowsom 7 ( ai to mu je zahtevno s obzirom na hardver) pokušavam doći do offline updejta za windows 7 . trenutno je instaliran win7(64) service apck 1 no kako račuanar nema pristup internetu nije updejtovan uopšte
 
Windows 7 SP1 zakrpe za x32 i x64 sisteme
 

Prilozi

  • Windows7.txt
    89.3 KB · Pregleda: 33
@Zvezdaš™
Hvala za fajl. Ali šta sa linkovima, svaki da se preuzme pojedinačno?
 
@zamzung nema na čemu. Okačiću novi fajl sa aktuelnim linkovima gde su dodate neke nove a uklonjene stare zakrpe. Možeš ih skinuti pojedinačno ili sve u paketu u zavisnosti šta ti treba. Ukoliko ti treba jedan fajl prosto kopiraj link u browser, ukoliko ti trebaju svi fajlovi preporučujem ti da instaliraš Internet download manager, zatim integrišeš u svoj browser, restartuješ ga i onda odeš na ovaj link. Pređi preko svih zakrpa, klikni na "dowload with idm" , kada ti iskoči prozor klikni u desnom donjem uglu "check all" a onda klikni "ok" i počni sa preuzimanjem. Kada preuzmeš sve datoteke instaliraj sve ono što ti treba. Ja sam instalirao jednu po jednu i trebalo mi je oko dva sata. Ukoliko ipak želiš da računar da to za tebe uradi automatski to ćeš najbolje uraditi tako što ćeš preuzeti samo jednu zakrpu KB3138612. Ova zakrpa rešava problem sa preuzimanjem datoteka sa Windows servera. Za Windows 7 x86 klikni ovde. Za Windows 7 x64 klikni ovde.
Instaliraj zakrpu, restartuj računar i pokreni automatsko ažuriranje (automatic updates) u control panelu i sačekaj da se zakrpe skinu.

Na novom fajlu koju ću okačiti uklonjeni su linkovi za KB2731771 I KB3124275, uklonjene kao zastarele. Dodate KB2506014 i KB2603229 za Windows 7 x64, kao i linkovi za Internet explorer 11 i patch za NET Framework 4.8 KB4503575 za x86 i x64 sisteme. Na forumu postoje zasebne teme za instalaciju Internet explorer 11 i NET Framework koje sam postavio.
 

Prilozi

  • Windows7.txt
    80.7 KB · Pregleda: 9
Nazad
Vrh Dno