Šta je novo?

Kako da pravilno prebacim os maverick na postojeci os x

Sallee

Slavan
Učlanjen(a)
15.03.2008
Poruke
327
Poena
319
Posto sam instalirao verziju 10.8.5 na hardu, nece da mi proradi internet mada ja i nemam apple id, nema veze, resio sam da napravim unibeast preko postojeceg 10.8.5 os x. Skinuo sam sa torenta 10.9 verziju oficial app store. Ubacio u flesku kao i unibeast i prebacio na desktop a odatle sam ubacio u application os x maverick. Onda sam krenuo sa unibeastom i tu nastaje problem evo slike
Posle sam mu dodao i instalesd.dmg fajl da probam i tako mada znao sam da ni tako nece ali cisto da probam.. Kako da ubacim preko fleske skinuti os x maverick da bi unibeast radio?
 

Prilozi

  • 20140729_142657.jpg
    20140729_142657.jpg
    632.9 KB · Pregleda: 156
Meni lici na neispravan 10.9 fajl. Skini sa drugog mesta pa probaj ponovo.
 
bio si u pravu ubacio sm drugi i radi bez problema ali imam nov problem instalirao sam maverick na hardu i kada je ucitao sa harda os x i onda treba da se upise user name sifra ne radi mi tastatura :S: tako da bez toga ne mogu da zavrsim instalaciju. Da li mozda treba usb tastatura ili mozda da upisem pre pokretanja -x ili sta vec?
moja tastatura nema usb prikljucak mis radi bez problema i kada treba da izaberem izmedju usb i harda odakle da krene os tastatura radi ali kada se ucita os i treba da upisem user name ne radi iako svetli num lock
 
Poslednja izmena:
kupio sam usb tastaturu i radi jedino kada sam instalirao multibeast sada mi ne radi net a pre nego sto sam ga instalirao radio je ... i nece da mi podigne sistem bez usb-a i zvuk ne radi iako sam odabrao realtek 892 koji moja ploca koristi
 
Pa trebaju ti noviji drajveri... to sve što te muči a inače sigurno može da se sredi bez mnogo muke. Pogledaj koji su device id brojevi za oba uređaja pa proveri na netu šta ti stoji na raspolaganju za iste. Siguran sam da ćeš naći dosta toga.
 
@Sallee tvoj problem je posledica necitanja. Takodje tvoj problem je problem svih hackintosh pocetnika I ni po cemu nije originalan da bi imao zasebnu temu. Citaj, stekni osnovne informacije pa AKO budes imao originalno pitanje postavi ga u pravoj temi.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno