Šta je novo?

Kako da posaljem privatnu poruku?

Zdebeli

Cenjen
Učlanjen(a)
28.10.2011
Poruke
23
Poena
155
Kratko i jasno pitanje.
Pokusavam, ali ne ide. Ili nesto radim pogresno, ili poruka ne stize jer nemam dovoljan broj postova (mada nigde ne vidim nekakvo upozorenje).

Hvala
 
Odeš na profil onoga kome želiš da pošalješ poruku pa na Start conversation
 
Ne funkcionise, a ne verujem bas da 5-6 clanova nece mi odgovore nekoliko dana.
 
Uredno sam juče primio privatnu poruku i odgovor je takođe prošao bez problema. Obično ja to uradim tako što kliknem kovertu (pismo) pa Start new conversation, zatim u Recipients upišem onog kome šaljem i to je to.
 
Broj poruka mu je 0 koliko vidim. Zar ne bi trebalo da stoji 2 ako računamo samo ovu temu a pošto je član deceniju verovatno i mnogo više?
 
Ovde se ne broje postovi, verovatno i u celoj kategoriji Benchmark zajednica, da se ne bi nabijao post counter zbog oglasa.
 
OK, sećam se da sam nešto pročitao o tome, čini mi se da ni broj poena ne raste u tim kategorijama a ni ne obraćam pažnju na to.
Čudno mi je da posle decenije ima 0 poruka na kontu, nije valjda da je postovao samo ovde. S druge strane, možda je u pravu kad piše da mu traži veći broj postova. Ili da pošalje pa primi test poruku sa nekim od nas ili da vidi sa administracijom šta je.
Ali ne mogu da se otmem utisku da je postovao još negde. A možda sam ga opazio na nekom drugom forumu, nick mi je nešto poznat.:unsure:
 
Hvala svima.

Primio sam poruke od dvojice članova uredno.
Poslao sam opet poruku tome kome sam hteo, pa ću videti da li će raditi.

@Der Schnitter
Pcberza verovatno.
 
Ne, setio sam se, samo da mi prorade klikeri.
SSM forum, autor tog posta ima isti nick kao tvoj pa sam pomislio da si to ti a možda i nisi.;)
Ipak je bio post sa drugog foruma a ne odavde kako sam mislio, izvini zbog toga.
 
Nazad
Vrh Dno