Šta je novo?

Kako da izbrisem starog vlasnika sa iPad?

Učlanjen(a)
08.10.2007
Poruke
967
Poena
320
Dobio sam od ujaka iPad.

Sad zelim da izbrisem njegov accaunt(iCloud).

Sto bas ne polazi za rukom. Sve one zezalice sa resetovanjem ne pomazu.

Ima li ko savjet?
 
Ујак се логује на свој налог и избрише тај уређај и то је то.

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
Dobio si dobre savete, svaki drugi način nije za bench forum.
 
Na molbu tema otvorena, svaki savet koji sadrži nelegalne aktivnosti će biti nagrađen
 
Ујак се логује на свој налог и избрише тај уређај и то је то.

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока

Da, tvoj savjet bi imao smisla da se radi o osobi koja se razumije u tehnologije,
Međutim u pitanju je neko ko sa 70 godina otkriva nešto novo a u đepu drži mobilni tipa zovi,sms i voicemail.
I neće nešto puno pomoći.

Sa druge strane nebo bilo na odmet da uzmete u obzir da nisu svi posjetitelji ovog foruma wheezkidz!
I da sa prosto-neproširenim rečenicama će te malo ili nimalo pomoći.
Pogotovu ako se budete slijepo pridržavali wheezkidz slenga.
Stoga sem krajnjeg otklona problema, nije na odmet i uputiti gdje i šta pritisnuti.
Izgleda da takve vrijednosti više nisu “In”. Ili pak oduzimaju previše vremena.

Razlog ovolikom pisanju je čista frustracija. Koja se nogolimala i prije postavljanja samog pitanja i pored toga što sam pogledao nekoliko klipova na YT-u.

Ono što vam je ponajviše promaklo pred očima jeste moj upit “kako se “Briše””.

Samo da ste napisali da se treba iz-Logovati, učinio bi vaš savjet lakšim,ljepšim i prijatnijim.
Stoga nebo bilo na odmet da ponekad unaprijed odmjerite na koji i kakav način želite da pomognete.

Mogu samo da se nadam da ovo nećete uzeti zlonamjerno.

Na molbu tema otvorena, svaki savet koji sadrži nelegalne aktivnosti će biti nagrađen

Poštovani iz Subotice,
vjerujem da nije baš najprirodnije da upućujete na držanje pravila kroz sarkazam.
Ono što mi smeta i na šta bih volio da obratite pažnju a da opet ne primite lićno(ukoliko je moguće),
jeste da je krajnje uvredljivo imati unaprijed zasnovanu tačku gledišta da neko ko se javlja sa ovakvom temom
ima ukraden iPad. Pa i pored toga što imam ne baš civilizacijski nadimak, jer odijelo ne čini čovjeka.
Iskreno, i pored 99% lošeg iskustva nije na odmet očekivati nekog ko je geniue.

Srdaćan pozdrav svima!

Ps.Sva Sreća pa sam ujaku pohranjivao šifre na dva mjesta. A od tada je i Atlantida izranjala i tonula par puta.
 
pa moras znati njegov password. drugacije ne moze.
ne znam sta znaci wheezkidz, ali kako jednostavnije reci?
 
Da, tvoj savjet bi imao smisla da se radi o osobi koja se razumije u tehnologije,
Međutim u pitanju je neko ko sa 70 godina otkriva nešto novo a u đepu drži mobilni tipa zovi,sms i voicemail.
I neće nešto puno pomoći.

Sa druge strane nebo bilo na odmet da uzmete u obzir da nisu svi posjetitelji ovog foruma wheezkidz!
I da sa prosto-neproširenim rečenicama će te malo ili nimalo pomoći.
Pogotovu ako se budete slijepo pridržavali wheezkidz slenga.
Stoga sem krajnjeg otklona problema, nije na odmet i uputiti gdje i šta pritisnuti.
Izgleda da takve vrijednosti više nisu “In”. Ili pak oduzimaju previše vremena.

Razlog ovolikom pisanju je čista frustracija. Koja se nogolimala i prije postavljanja samog pitanja i pored toga što sam pogledao nekoliko klipova na YT-u.

Ono što vam je ponajviše promaklo pred očima jeste moj upit “kako se “Briše””.

Samo da ste napisali da se treba iz-Logovati, učinio bi vaš savjet lakšim,ljepšim i prijatnijim.
Stoga nebo bilo na odmet da ponekad unaprijed odmjerite na koji i kakav način želite da pomognete.

Mogu samo da se nadam da ovo nećete uzeti zlonamjerno.



Poštovani iz Subotice,
vjerujem da nije baš najprirodnije da upućujete na držanje pravila kroz sarkazam.
Ono što mi smeta i na šta bih volio da obratite pažnju a da opet ne primite lićno(ukoliko je moguće),
jeste da je krajnje uvredljivo imati unaprijed zasnovanu tačku gledišta da neko ko se javlja sa ovakvom temom
ima ukraden iPad. Pa i pored toga što imam ne baš civilizacijski nadimak, jer odijelo ne čini čovjeka.
Iskreno, i pored 99% lošeg iskustva nije na odmet očekivati nekog ko je geniue.

Srdaćan pozdrav svima!

Ps.Sva Sreća pa sam ujaku pohranjivao šifre na dva mjesta. A od tada je i Atlantida izranjala i tonula par puta.
Мени ништа није јасно. Дам савет за ајпед и будем напушен како деда зна само да се јави и прекине везу на телефону!?!? Па чекај за шта је деда користио ајпед? Као даску да реже суво месо?

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
Eto vidiš da nisi shvatio moj post.
Uostalom nije deda, nego ujak.
Mada ni to više nije toliko bitno.
Znaj samo da imaš dijalog sa osobom
Srednje dobi i da ne vodiš onako kako bi priličilo.

A ni ja više nisam za ovakve tehnikalije.
Kad uđeš u godine shvatit ćeš.
A do tada svako dobro želim.
 
  • Like
Reagovanja: M J
Nazad
Vrh Dno