R rako Slavan Učlanjen(a) 03.02.2005 Poruke 16 Poena 304 20.07.2005 #1 Znali li neko pouzdano kada ce se kod nas pojaviti 64-bitni Celeroni i Semproni. Pozdrav 😀
Filo Čuven Učlanjen(a) 28.12.2001 Poruke 3,703 Poena 710 20.07.2005 #2 u vecem broju verovatno posle godisnjih odmora... polovina septembra....