Šta je novo?

Kablovi Nokia-Comp.

  • Začetnik teme Začetnik teme Djole
  • Datum pokretanja Datum pokretanja

Djole

Čuven
Učlanjen(a)
09.01.2002
Poruke
39
Poena
604
😀 (Apsolutni Pocetnik) 😀
Kakav mi software treba i koji kablovi da ubacujem slicice, melodije, srpski meni... u Nokie? (konkretno 5110; 3210; 3310)
Da li je potreban i neki preduslov po pitanju hardware-a (USB; Serial...) ???
 
Nazad
Vrh Dno