Šta je novo?

Jeftinije pretplate preko Apple naloga

Marko31

Zapažen
Učlanjen(a)
29.05.2024
Poruke
32
Poena
5
Već znamo da postoji način za dobijanje jeftinih pretplata ako imate Apple uređaj. U većini slučajeva nije potreban VPN čak ni za aktivaciju pretplate. Ako neko zna šta se sve može uzeti, neka napise. Trebalo bi da može sve sto podržava in-app purchases.

Neke od pretplata:

  • Apple Music - 39.99 TL
  • Deezer - 38.99 TL
  • YouTube Premium - 75.99 TL
  • Google One - 200GB - 33.99 TL
  • Crunchyroll - 49.99 TL
  • Disney Plus - 64.99/134.99 TL
  • Dropbox - 70.99 TL
  • Plex Pass - 105 TL
I mnoge druge
 
Poslednja izmena:
Spotify nema in app purchases zbog lošeg odnosa sa Apple-om tako da se ne može kupiti.

Ja kad sam aktivirao YT Premium, bio mi je potreban VPN na Tursku. Ako nije upaljen, pisalo mi je u aplikaciji da Apple još uvek nije omogućio plaćanja u mom regionu.

Može se uzeti i YT Premium family koji je 149 TL i mogu se dodavati članovi bez problema. Za dodavanje ne treba VPN, a ja sam ljudima iz moje familije savetovao da samo tokom pridruživanja unutar YT app promene region na Tursku i posle da vrate (iako nisam siguran da li je to uopšte potrebno). Prošlo glatko.
 
A da li kada se jednom aktivira preko Turske, to se radi gift karticama, jel tako? Posle prvog skidanja sa gift kartice da li se može dodati srpska kartica kao način plaćanja ili ne, a da ostanu Turske cene?
 
Preko gift kartica koje se uzimaju na turgame. Ne može se dodati naša kartica. Taj turski Apple ID se koristi samo za inicijalno pretplaćivanje. Posle se može vratiti na srpski i pretplate ostaju. Turski ID treba opet jedino ako hoćete na nešto novo da se pretplatite, otkažete ili da dopunite nalog kupljenim gift karticama.
 
A jel moguce prvi put na primer uzmes Google One sa Appke ID, pa poslije dodavati nase kartice i ce da ti produzi pretplate sa nase kartice?
 
Kao što sam napisao gore, to nije moguće.

Može se uzeti godišnja pretplata pa je zezanje sa gift karticama potrebno samo jednom godišnje (mada, nije zezanje realno, proces je baš lagan).
 
Onda te servise možeš samo na iphonu i mac booku koristiti ili?
 
Svuda se mogu koristiti
 
Spada.

Duolingo može i preko Duolingo sajta sa VPN-om na Nigeriju. Prolazi naša kartica. Porodični je oko 10 eur za godinu dana pa se može deliti sa ljudima i ispadne još manje. Tako sam ja uradio i sve radi.
 
Nazad
Vrh Dno