Šta je novo?

jednostavne igrice za gamepad

marko_84

Slavan
Učlanjen(a)
10.07.2004
Poruke
1,639
Poena
350
Situacija je sledeca :)

2 gamepad-a povezana na komp, 2 pijana coveka igraju proste (decije) pucacke / borilacke igrice :)

Sta savetujete za takav multiplayer? Moze i 2d, moze i 15 godina matoro...Samo da je zanimljivo i podrzano na winxp/vista :) Ne secam se kako se zvala ona igrica sa automata, kad trce dva doktora sa nosilima :)

Sto se tiche gamepad-a, nadam se da ovo nije lose resenje..

http://www.game-s.rs/index.php?page...ategory_id=14&option=com_virtuemart&Itemid=72

hvala na predlozima :wave:
 
Skinite emulator za PS1 i onda palijajte Metal Slug do besvesti. :D
 
A kad skinete emulator onda mozete i Twisted Metal da opalite :D
 
Mozete da probate i LegoBatman, samo da se jos dogovorite ko ce da bude Batman a ko Robin:)
 
Poslednja izmena:
2 doktora sa nosilima, Operation Wolf ??
Ne znam dal znate za mame32, tu imate one 2.5d tabacine na desno. Punisher, Dinosaurs and Cadillacs ...
 
fighting force 1 uz ps1 emulator. naravno i razne verzije fudbala.
 
Twisted Metal 2 moze i bez emulatora, jer postoji izdanje za PC.
 
Twisted je Twisted :). Old school svakako pre nego ovaj new junk sto nam serviraju iz dana u dan.
 
Vigilante 8>>Twisted Metal
Mislim da Jets'n'Guns moze preko gamepada.
Ali naravno, Metal Slug je neprevazidjen za 2 igraca.:D
 
Pored pomenutih Metal Slug i Cadilacs and the Dinosaurs, mozes i Mortal Combat (deo po zelji), Street Hoop (ovo je mnogo zarazno), Snow Bros (super za 2 igraca), Double Dragon, Golden Axe, Streets of Rage...
 
Hvala na predlozima, dobrog dela igara se secam :) Twisted metal 2 sam obrnuo npr 10 puta :p

Samo pitanje je kako emulatori stoje sa gamepadovima oO ?
 
Ql, tnx :) Nikad nisam imao iskustva sa istim :) Najverovatnije cu uzeti onaj saitek sa vibracijom..

Juce setah gradom, udjej u dve jake, popularne radnje i imali su samo gigatech pad-ove. Kvalitet izrade k`o Vivax. Pitam prodavca "ovo izgleda kao neki krsh, jesam li u pravu?" a on, fin momak, onako diskretno (da ga niko ne cuje) :"3 meseca max, krs teski" :)
 
Sto se tice saitekovih gamepadova, citao sam da se cesto ljudi zale na d-pad, da je slabije izrade i da je lako lomljiv.
Ja imam saitek p2600 i meni radi ok. E sad... nisam ga testirao da ga udaram cekicem ili prelazim kolima preko njega :d
Pronadji malo to o d-padovima za saiteka... To mu je ahilova peta valjda, al u celini je solidan gamepad. Ne znam za neki drugi pad koji ima 2x3 dugmica (p2600), korisno za street fighter, mortal kombat...
 
Poslednja izmena:
A neki predlog za ''komplikovanije'' igre, preko gamepad-a u multiplayeru? :)

Obicno igram PES i Virtua Tenis 09....
 
Marvel Aliance. Ima co-op mod
 
Nazad
Vrh Dno