Šta je novo?

Jednostavan program za zabeleške (podsetnik) za win? Koji?

Sirius9

Slavan
Učlanjen(a)
09.09.2007
Poruke
3,605
Poena
475
Hteo bi da probam neki program za pisanje zabeleški koji bi mi služio kao podsetnik.
Tražim neko vrlo jednostavno rešenje, bukvalno barebone varijanta sa 4-5 funkcija, kao Sticky Notes na windowsu ali ipak malkice organizovanije, neću baš da "lepim" papiriće po monitoru.

Zabeleške bi bile u formi kratkih rečenica tipa:
  • pozvati XY i pitati to i to
  • napraviti QR kodove i poslati toj i toj osobi
  • proveriti da li je plaćeno to i to

Ne trebaju mi ni time stamp-ovi ni stepen prioriteta, ne mora čak ni sortiranje da ima, samo da stavke budu jedna ispod druge, da mogu to da nabijem uz desnu ivicu monitora tako da viri par cm i da stalno bude aktivno, program da čuči tu kod sata da mogu s vremena na vreme, kad se setim, dodam neku stavku, obrišem kad je završeno i to je to.
Takođe ne treba mi ni kalendar, vezivanje zadataka za vreme ili datum, iskačuće poruke, alarmi i tako te fensi funkcije, ništa od toga ne bi koristio.
Ideja je da program bude nenametljiv, minimalan i efikasan.

Sticky Notes za win 10 bi, mislim odradio posao samo što meni treba za win 7 na kom ove upgrejdovane ceduljice ne rade :/
1711140217616.png



Guglao sam malo "reminder software for pc" međutim to su neka rešenja gde su se ljudi trudili da ubace gomilu funkcija i opcija.

Da li je možda neko video rešenje koje bi odgovaralo navedenim potrebama?

Unapred zahvaljujem
 
Za obicne ceduljice sa podsetnikom,
Zhorn stickies,
Simple sticky notes.

Ako ti treba nesto ozbiljnije, za zabeleske, neko planiranje , to-do liste itd, vodjenje projekta, probaj AppFlowy.

Sve ove aplikacije su besplatne.
 
Hvala na preporuci.
Ovaj Simple sticky notes mi deluje OK, proveriću šta nudi više u odnosu na windowsove notes-e.
 
Nazad
Vrh Dno