Šta je novo?

Izbor internet provajdera?

Explorer777

Zapažen
Učlanjen(a)
30.12.2022
Poruke
29
Poena
15
Uskoro mi istice SBB ugovor.

Ima li vajde preci na nekog drugog provajdera?

MTS? Prednosti / mane?

Kod SBB-a se povremeno prekida TV signal, pa neke dugmice iscackam i proradi.
Jel kod drugih gore?
 
Da li imaš u ponudi MTS optiku? Ako imaš, preporuka je da pređeš.

SBB, imaš coax verovatno?
 
Meni je primaran SBB coax, no imam i MTS optiku. Mišljenja sam da je MTS optika mnogo bolja i stabilnija od SBB coax (što je logično 😂). U smislu da optika svakako jeste bolja od coax ali za divno čudo MTS je nešto izgleda odradio kako treba.

Ako si se navikao na EON, onda ćeš plakati uz IRIS.
 
Pitanje je za internet provajdera. Za televiziju ne znam.

Za 3ipo godine na MTS optici, nijedno pucanje, osim kada nestane struje, pa ne radi ruter. Ako je i bilo prekida, to je toliko kratko trajalo da nismo ni primetili.

Na SBB Coax sam godinu ipo dana i prvih nekoliko meseci sam imao česte prekide i problem, petak poslepodne, kao po definiciji. Onda je došao čovek, zamenio konketor u zidu, pa je radilo nešto bolje, ali i dalje ne dovoljno dobro. Na sledeći veći prekid smo kosntatovali da je crkao ispravljač od njihovog rutera, ali ne da je crkao da uopšte ne radi, već one sijalice jedva tinjaju, logujem se na ruter, ali neće na internet. Stavio čovek novi ispravljač i evo u godinu dana je bio jedan prekid od nekoliko sati, ali nisam siguran da je do njih, jer u celoj zgradi niko nije bio kod kuće da proveri, a niko nije povezao smart uređaje koje poseduju,da provere remote. Takva zgradica.

Sumirano, ovi problemi su mogli i na MTS da me snadju, (konketor nije SBB stavljao, ispravljač je mogao da otkaže i na MTS uređaju), ali nisu. I radilo je zaista bez greške.
 
posto sam imao kod SBB dugo dugo dugo net i nije za K iskreno presao sam super novu i vodim evidenciju brzina logicno SAMO OPTIKA 1710031714260.png
razlika od SBB ovaj paket je 100/25 mogu ti reci da je stabilan samo tako mozda i zbog mesta jel sam u fruskoj gori 3 lepe
dok sbb je imao ping 200 download 3mb i ako placas 300 i tako
 
Nazad
Vrh Dno