Šta je novo?

ITS.net bespravno oduzima portove ljudima

PHENOM II

Cenjen
Učlanjen(a)
15.08.2009
Poruke
269
Poena
169
Pre odprilike pola meseca zatrazio sam da mi pomenuti provajder ITS.net izda MIK za prelazak kod drugog provajdera.I sta se desava izdaju mi MIK i u istom trenu iz inata na svoju ruku mi demontiraju port,sto je skroz mimo zakona.Kontaktirao sam Ratel obecali su da ce da rese problem sad cekam ishod,sta reci bruka i sramota.Ovo je po meni cista kradja portova!!!Preporuka svima na forumu da se drze podalje pomenutog provajdera ako ne bi zeleli da imaju gorka iskustva slicna mojim.
 
тја, за ту фирму чујем први пут.:D
Елем свака част ако имаш живаца да идеш преко Ратела.
Кад ти реше ситуацију обавести нас да знамо како је прошло и јел вреди ићи преко Ратела (да не буде само оно протоколарно писмо типа - примили смо Вашу жалбу, убрзано ћемо све испитати и онда ти након 3 месеца поново пошаљу маил са обавештењем да у основи нико није крив)
 
Ma to je neki neafirmisani Beogradski provajder,nego ja se zaleteo kao povoljan mi bio sa cenama.To da mi kazu iz Ratela da niko nije kriv nema teorije jer bi bilo suludo,imam MIK koji vazi do 05.11.09 god a port mi demontirali 26.10.09. znaci dokaz ko vrata o nepravilnosti u radu.A neznam jer ima neko bolju ideju,ili zna gde bi mogo da se obratim da mi rese problem.
 
Nazad
Vrh Dno