Šta je novo?

Iris TV box mts (nije tema o Iris Go ni Iris Smart aplikaciji)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Skinuo na Mi Tv Stick-u NetflixVPN. Ima free za US.
Pokrenuo VPN. Pokrenuo Iris. Isključio VPN, vratio se na Iris. Sve lepo radi na SBB netu.
Kada se de ugasi tv. Mora isti postupak.
Isti postupak radi i sa Kaspersky VPN-om na tabletu i mobu.
 
Koji se konkretno box dobija sada za Iris TV i da li isti ima BT daljinski ili IR?
 
Uzimam najveci box3 paket na optici pa da im trazim taj HP4024 kad se budu najavili za uvodjenje...
 
Kako se aktivira bluetooth? Ja sam drugi dobio HP4024. Svetle dve zelene lampice. Imam i stari beli, debeli koji ne žele da zamene. Taj HD učitava pet sekundi. Džaba. Uvalio sam ga majci koja gleda samo Pink Horror. :D
 
Jel i dalje nismo u mogucnosti da iskljucimo hdr na box-u? Ubi me ova zatamljena slika uvece, jedva ostanem budan uz tako prigusenu sliku.
 
Kako se aktivira bluetooth? Ja sam drugi dobio HP4024. Svetle dve zelene lampice. Imam i stari beli, debeli koji ne žele da zamene. Taj HD učitava pet sekundi. Džaba. Uvalio sam ga majci koja gleda samo Pink Horror. :D
Uđeš u meni na #1397#, pa odeš na add accessory.
 
Jesu li vama dodali nove kanale koje su najavili za danas? Kod mene se pojavio samo Jugoton i uređena je renumeracija postojećih kanala.
 
Meni se danas restartovao STB sam od sebe.Kontao sam da je u pitanju neki update... nisam nesto ni proveravao,vidim samo da kad menjam programe ima neka druga grafika,transparenta pozadina preko celog ekrana... kakvih jos promena moze ili treba da bude!?
 
Ja sam dobio neki apdejt pre jedno mesec dana, danas ništa. Probao sam da restartujem, ni apdejt ni novih kanala. Pokušao na oba STB-a.
 
Ja ne znam ni dal je update,uglavnom restartova se STB sam od sebe,vidim tu izmenu u grafici i zvuk mi deluje tisi bar za 20%. Prebacim na neki program koji ide preko digitalnog risivera slika najmanje 20% kvalitetnija,svetlija,ostrija,cistija i zvuk glasniji...
 
kad sam video sta pise nisam mogo vratiti da ispravim
2 god ga imam u decembru mi istice ugovor
zadovoljan sam optikom ali bih voleo i nesto gratis dobiti za obnovu ugovora a da nije 1 mesec 50 % ;)
Evo moje iskustvo..
Istekao mi ugovor i nisu me obavestili (mada moze se reci da sam i ja to trebao da znam).
Odem u Poslovnicu kazu trebalo bi da smo vas obavestili.Reko` da vidim kakvi su uslovi da produzim Ugovor.
Ponude mi kao i tebi 1 mesec 50%. Bez mnogo razmisljanja kazem im da cu produziti Ugovor ako mi daju 10 meseci
50%. Mislim da je u tom trenutnu tako i bilo u ponudi "...do 10 meseci 50%).Pitam, kome dajete 1 ,,,,kome 3 kome 6 kome 10 meseci ako je "do
10 meseci".Slezu ramenima i kazu da oni u Posalovnici ne odlucuju o tome i da ce obavestiti nadlezne menadzere koji ce me pozvati.
Posle tri dana zove menadzer i ljubazno kaze da mogu da mi ponude 6 meseci 50% cene.Kazem javicu im se kada razmislim.Zovem ih sutra,javi se drugi lik,objasnim o cemu se radi i kazem da ne pristajem na ponudu.Kaze dobro javice vam se neko od menadzera.
Kako tada nikad vise glasa od njih.Otkazao sam im dalju saradnju i vratio opremu.Mozda sam bio "drcan" jer sam vec imao drugu varijantu za Tv i internet (MTS je imao katastrofa internet na mojoj adresi ali je ipak Tv radila) .Napominjem,ako je to uopste vazno, da vise godina imamo i tri post paid broja kod njih...
Eto samo da prenesem moje iskustvo.
 
Ja ne znam ni dal je update,uglavnom restartova se STB sam od sebe,vidim tu izmenu u grafici i zvuk mi deluje tisi bar za 20%. Prebacim na neki program koji ide preko digitalnog risivera slika najmanje 20% kvalitetnija,svetlija,ostrija,cistija i zvuk glasniji...
Koji boks je u pitanju ? Slika je sada 20℅ bolja na tom boksu gde ti je promenjen interfejs? Ako sam te razumeo
 
Koji boks je u pitanju ? Slika je sada 20℅ bolja na tom boksu gde ti je promenjen interfejs? Ako sam te razumeo
Ne,ne... slika sa T2 tjunera sa obicne antene mi je 20% kvalitetnija u svakom smislu nego ovo sto isporucuje IPTV :( A interfejs je nekako tamniji,ne znam vise ni dal je menjan (nikad nisam obracao paznju na njega),al mi se cini da je tamniji u odnosu na pre...
 
Jel si dobio Q11 kad si uvodio optiku ili imas Q11 i pre optike pa ti ostalo nakon adsl ili vdsl-a?
Jesi dobio Q11 u zadnjih mesec/dva ili imas odranije?
Uveo sam optiku oko Nove godine i dobio 4024, na kojima sam imao problem sa zamrzavanjem slike. Nisam ih ni koristio, jer na svim televizorima imam smart aplikacije. Letos upalim box i vidim da problem i dalje postoji i prijavim kvar i dodju i donesu tri komada q11. Q11 brze prebacuje i ima cistiju sliku, inace je zakacen na 4k televizor. Danas planiram da jedan odnesem kod roditelja koji imaju q11 i adsl, i Start paket kanala, a ja imam Plus.
 
Uveo sam optiku oko Nove godine i dobio 4024, na kojima sam imao problem sa zamrzavanjem slike. Nisam ih ni koristio, jer na svim televizorima imam smart aplikacije. Letos upalim box i vidim da problem i dalje postoji i prijavim kvar i dodju i donesu tri komada q11. Q11 brze prebacuje i ima cistiju sliku, inace je zakacen na 4k televizor. Danas planiram da jedan odnesem kod roditelja koji imaju q11 i adsl, i Start paket kanala, a ja imam Plus.
Ja imam HD MAX paket i 500/160 net, fix, mob tj box4 plavi i taj HP radi savrseno a pre 4 god sam imao Q11 i kad uporedim bolji je HP ma i Q11 nije bio los ali za razliku od njega ovaj ima BT menjam kanale, pojacavam,smanjujem iz druge sobe, wc-a, a i slika je malo za nijansu bolja i kanale prebacuje u sekundi, dok Q11 je trebalo sekund/dva da prebaci.
Moguce je i da je do opreme u centrali.
Pa sa box2 na box3
Pa dobro mozes i sa box4 na box3 da predjes, zato pitam.
A jel si na optici ili bakru?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno