Šta je novo?

Iris TV box mts (nije tema o Iris Go ni Iris Smart aplikaciji)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ja sam zvao call centar i rekli su mi da ne gasim box uopste... Inace kad je malo duze ugasen posle paljenja trazi pin :(
 
Sleduje me jedan dodatni stb box, imam vec Q11, da li je HPH07 bolji od njega, odnosno, da li mogu imati dva razlicita, ili svi moraju biti isti modeli?
Jos uvek nisu ispeglali iptv android app za hph07, ja savetujem da uzmes q11. Evo kako hph "radi"

Promena kanala vidljivo sporija, skrolovanje liste kanala blagi uzas koci, ne otvara thumbnailove kanala po nekoliko sekundi, vracanje unazad na nekim kanalima nije radilo (moram da proverim da li su ovo ispravili).
 
Video sam da se na daljinskom pozadi nalazi ikonica blututa, jel to sluzi necemu? I da li je bitno u koji lan port na ruteru je ukljucen stb?
 
Video sam da se na daljinskom pozadi nalazi ikonica blututa, jel to sluzi necemu? I da li je bitno u koji lan port na ruteru je ukljucen stb?
Nemam pojma na šta misliš ali daljinski je IR. STB se uključuje u LAN 2 ili LAN 3. Na Android STB-u nema interneta kad je spojen na LAN2/3 port (nema ni na jednom ali napominjem zbog instalacije Android aplikacija)

Correct!
 
Fora je da mogu da kažu da ima opcije, to što ne radi sa 95% kanala nema veze. Isto kao što im piše vraćanje u nazad a na 90% HD kanala i 60% SD kanala ne možeš da vraćaš.
 
Da li zna neko filmovi iz Apollon video sekcije da li su u HD-u ili u SD-u? :)
 
Hvala ti na odgovoru, steta sto su toliko zaostali makar sto se tice video kluba .. ipak smo sada 2021. godina a ne 2001. 😅
 
Poslednja izmena:
Kod History kanala, kada odem na odlozeno,dobijem spisak sezona, da li te sezone mogu da se pogledaju naknadno, ili jednostavno nema gledaj odlozeno?

Slika u slici, i takva skrnadava kakva je, bila bi bolja kada bi se prozor mogao pomerati,ili uvelicavati.

Prosto je neverovatno, da nisu u stanju da imaju gledaj odlozeno na svim kanalima.Za silne stotine miliona, koje su spucali u premijer ligu, mogli su koju paricu da ostave i za ovaj napredak,koji konkurencija ima vec deceniju.
 
Ko god da je glavni kod njih treba momentalno da se smeni jer 2 osnovne stvari nisu uradili:slozili kanale kako treba da ima smisla i da na svim kanalima bude odlozeno gledanje.
 
Otkako su stavili iris TV ne mogu da biram kanale tako što upišem br. kanala nego samo mogu da idem gore dole ili da listam po kategorijama. Osim toga često se zakoči pa moram da restartujem a nekoliko puta se javila I slika u slici bez iako nisam nikad stisnuo da se to pojavi.
 
Moze da se upisuje broj kanala :), zovi njihov kontakt centar i reci sta ti ne funkcionise.
 
Da li mogu da ih pozovem, da mi puste neku history epizodu odlozeno,,,,,room service 😁, nova usluga 21 veka 🤪
 
Ovaj IRIS je odron.. zaglupi svake nedelje bar po jednom.
Daljinac izgleda kao sa budže, CI kartica nema u ponudi (a Supernova ima, čliji su oni vlasnici).
Ima li kakvog rešenja da se ne koristi njihov daljinac i IRIS uređaj?
Čuo sam da m:Sat TV ima CI karticu može li se to promeniti?
 
Ma to su rekli samo da bi aktivirali posto nikog ne interesuje Apolon.:) Mozda je HD ali samo preko aplikacije ili browsera a preko IRIS tva je sigurno SD....
 
konacno!


Nije IPTV, supernova je DVB-C tj. narodno receno "kablovska televizija" i za dekodiranje ide STB sa karticom ili CI modul+kartica.
Ok, dakle treba mi kombinacija kablovska televizija i optički internet od MTS (koji već imam), to verovatno nije moguće jer ako je kablovska televizija mora i kablovski internet?
 
Ok, dakle treba mi kombinacija kablovska televizija i optički internet od MTS (koji već imam), to verovatno nije moguće jer ako je kablovska televizija mora i kablovski internet?
Ne mora, mozes da uzmes MTS opticki internet, npr. BOX2 fiksna+net, ili BOX3 fiksna+net+mob, a da uzmes samo TV paket kod supernove https://mojasupernova.mts.rs/Privatni/Televizija. Naravno ova kombinacija ce te izaci vise nego neki BOX sa ukljucenim TV paketom.
 
Ok, dakle treba mi kombinacija kablovska televizija i optički internet od MTS (koji već imam), to verovatno nije moguće jer ako je kablovska televizija mora i kablovski internet?
Sve zavisi kakvu je opremu za distribuciju implementirao operater.
Ima i ta kombinacija kakva tebi treba, ali to ne nudi MTS
 
Ima i ta kombinacija kakva tebi treba, ali to ne nudi MTS
Nakon što si prošle nedelje prozivao za dezinformacije moram i ja tebe da prozovem - nemoj da širiš dezinformacije.
Može da se uzme samo televizija kod Supernove i internet i fiksni kod Telekoma jer su potpuno odvojene infrastrukture.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno