Šta je novo?

Iris TV box mts (nije tema o Iris Go ni Iris Smart aplikaciji)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Imam isti ili sličan problem od noćas. Jedan STB radi normalno, drugi neće. To jest poneki kanali rade, većina ne. Probao sam prvi STB u obe sobe i radi normalno, drugi u obe sobe i neće da radi. Pa sam mislio da je do samog STBa nešto. Ali vidim sada da i drugi imaju problema.
Prilično sam siguran da nije do stba, šta može da bude ne znam. Ali isti problem poneki kanal radi a poneki ne na dva stba, a na trećem svi rade normalno.
 
He, da se uclanim...Zivce sam izgubio pokusavajuci da nateram jedan da radi normalno. Dakle jedan ne radi kako treba. Tj. rade samo neki Prva kanali ostali ni da mrdnu.
 
Da li ste uspeli da rešite problem? Ja sam resetovao sve uređaje međutim ništa.
Ne. Resetovao sam ruter, sve STBove više puta, ništa nije pomoglo. Ja sam prijavio smetnju. Sumnjam da će pre ponedeljka da se bave time.
 
Ne. Resetovao sam ruter, sve STBove više puta, ništa nije pomoglo. Ja sam prijavio smetnju. Sumnjam da će pre ponedeljka da se bave time.
Nadam se da će rešiti to danas,jer verovatno većina korisnika ima isti problem,a ljudi bi da gledaju nešto za vikend. Jedino mi nije jasan razlog zašto svima nama jedan radi a ostali ne. Moguće da je neki softverski bag...
 
Poslednja izmena:
Dobro, je l' uspeo neko da prijavi problem? Evo, ja sam na vezi 23. minuta i stalno dobijam poruku da se ceka duze od 2. minuta. Uzasni su. Prosto za neverovati kakva im je podrska. Sramota!!!

Javise se...Bravo za njih...Grupna greska. Sredice...
 
Poslednja izmena:
Dobro, je l' uspeo neko da prijavi problem? Evo, ja sam na vezi 23. minuta i stalno dobijam poruku da se ceka duze od 2. minuta. Uzasni su. Prosto za neverovati kakva im je podrska. Sramota!!!

Javise se...Bravo za njih...Grupna greska. Sredice...
Kao što napisah gore,ja sam prijavio.Samo u 5 ujutru.Nisam ništa čekao.
 
Što je najgore, na ovom STB-u na kom ne rade samo neki kanali nema apsolutno nikakve logike u šemi koji rade, koji ne... A isto sam živce pogubio pokušavajući da nateram drugi STB da proradi kroz silna resetovanja rutera, STB...
Dobra vest je da s vremenom pojedini kanali koji nisu radili prorade (Arena 1 i 2, DEXY TV...)
 
Isti problem, jedan stb koji je direktno u ruteru radi bez probelma, druga dva koja su na switchu prave problem, pozvao druga koji je kuća do mene apsolutno isti problem sa istim kanalima. Da li ste dobili bilo kakav odgovor od operatera?
Nisam jos uvek zvala operatere. Htela sam da proverim da li je do njih, ali definitivno je do rutera jer je sve radilo normalno do jednog trenutka kada je zakocio i od tad nemam pola kanala, svega 4 5 mogu da gledam dok ostali imaju crnu sliku i cuje se zvuk kako seckaju. A sigurna sam da je do rutera jer sam ovaj koji pravi problem prebacila u drugu sobu gde je sve radilo okej i kada sam prebacila ovaj ruter drugi tv ne radi kako treba a tamo gde je on bio stavila ovaj koji super radi i sve radi normalno. Znaci do rutera je. Zvacu ih da dodju da zamene.
 
Nije do rutera jer od sinoć mnogo nas ima slične probleme a prosto je nemoguće da svima ruteri počnu da se tako ponašaju sami od sebe i u isto vreme, bez "pomoći" Telekoma...
 
Što je najgore, na ovom STB-u na kom ne rade samo neki kanali nema apsolutno nikakve logike u šemi koji rade, koji ne... A isto sam živce pogubio pokušavajući da nateram drugi STB da proradi kroz silna resetovanja rutera, STB...
Dobra vest je da s vremenom pojedini kanali koji nisu radili prorade (Arena 1 i 2, DEXY TV...)
Da, vracaju se polako kanali...
 
Što je najgore, na ovom STB-u na kom ne rade samo neki kanali nema apsolutno nikakve logike u šemi koji rade, koji ne... A isto sam živce pogubio pokušavajući da nateram drugi STB da proradi kroz silna resetovanja rutera, STB...
Dobra vest je da s vremenom pojedini kanali koji nisu radili prorade (Arena 1 i 2, DEXY TV...)
Isto tako je i kod mene. Pola kanala ne radi, pa neki prorade. Nema uopste pravila koji rade
 
Da, jedan po jedan, kao da ih ručno "popravljaju i vraćaju"...
Recimo Nick Jr. je konačno proradio ali ne u potpunosti jer trenutno može da se gleda samo ono što je na programu ali ne i da se vrati unazad. Verujem da je tako sa još dosta kanala...
 
I kod mene od nocas dva stb-a rade normalno, treci nema pojedine hd kanale, sd rade normalno. Pozvao da prijavim smetnju,, automat kaze da unapredjuju sistem iptv usluge na teritoriji cele zemlje.....
 
Dobila sam operatera, rekli su mi da je ovo problem od sinoc kod vecine korisnika i da ce resiti problem popodne.
Pa eto cisto da znate da ne morate da zovete, problem je do njih i znaju da se korisnici zale i da vecini ne radi kako treba.
 
Zagušenje na liniji može biti stvarno ili ne, koliko se puta dešava da ne možeš da ih dobiješ, a nije neki nalet klijenata. Svako ima pravo da se žali ako ne dobija uslugu koja se očekuje i koja je zagarantovana ugovorom. Uostalom, nije svako na ovom forumu pa da zna da je mts uočio problem i da radi na uklanjanju istog.
Njima i sličnima ne verujem baš ni malo kada kažu da rade na rešavanju problema. Iskustvo mi ne dozvoljava, a nije malo. Zato ih treba stalno podsećati.
 
Zagušenje na liniji može biti stvarno ili ne, koliko se puta dešava da ne možeš da ih dobiješ, a nije neki nalet klijenata. Svako ima pravo da se žali ako ne dobija uslugu koja se očekuje i koja je zagarantovana ugovorom. Uostalom, nije svako na ovom forumu pa da zna da je mts uočio problem i da radi na uklanjanju istog.
Njima i sličnima ne verujem baš ni malo kada kažu da rade na rešavanju problema. Iskustvo mi ne dozvoljava, a nije malo. Zato ih treba stalno podsećati.
Nebitno je da li stvara zagusenje ili ne, problem je sto ih cimas za nesto sto vec znaju. I eto nazoves ih i kazes e ja samo da vam javim da imate problem na mrezi i oni ce ti reci bas vam hvala ali vec radimo na odklanjanju problema.

To sto ti njima ne verujes to je tvoj problem ali vidis da ljudi prijavljuju da se kanali malo po malo vracaju.
 
Ponoviću, izgleda da moram. Nije svako na ovom forumu pa da ima informaciju da gospoda znaju i rešavaju (možda).
Kanali se polako vraćaju? Ha, divno... Čekamo da se vrate svi. Koliko dugo? A na kraju meseca stigne račun za 100% uslugu koja nije isporučena tokom celog meseca.
Da li je to moj problem ili problem više osoba vidi se u ovoj temi.
 
Ocigledno da ti ne razumes, Jelena je samo rekla da je zvala i da su joj rekli da su upuceni u problem i samo je navela da ovde ko cita da ne mora da zove da pravi guzvu na mrezi na sta ti kazes bas treba da ih zovu. Sta znaci neko ko je procitao Jeleninu poruku on treba da se pravi lud i da zove i da prijavljuje problem i da ceka na vezi ko zna koliko samo da bi mu oni rekli hvala na informaciji ali znamo u procesu smo resavanja problema.

A sto se tice naplacivanja usluge ti eto lepo pises im na email i trazis da ti umanje racun za vreme koje nisu isporucivali sve kanale.

A svi ostali koji nisu na forumu mogu da se kladim da njih bar jedno 80% nece primetiti da im neki kanali nisu radili. Eto ja da ovde nisam procitao ja ne bih ni znao a i ne gledam tako cesto tv.
 
@ zaxknez

Misliš da će to što će ih zvati još 100 ljudi koji inače znaju da se problem rešava pomoći da se isti brže reši? Neće. Ali zato oni što imaju neki drugi problem za prijavu neće moći da dođu na red od tih 100 koji zovu tek da bi zvali, tj. da dignu galamu.
 
Ocigledno da ti ne razumes, Jelena je samo rekla da je zvala i da su joj rekli da su upuceni u problem i samo je navela da ovde ko cita da ne mora da zove da pravi guzvu na mrezi na sta ti kazes bas treba da ih zovu. Sta znaci neko ko je procitao Jeleninu poruku on treba da se pravi lud i da zove i da prijavljuje problem i da ceka na vezi ko zna koliko samo da bi mu oni rekli hvala na informaciji ali znamo u procesu smo resavanja problema.

A sto se tice naplacivanja usluge ti eto lepo pises im na email i trazis da ti umanje racun za vreme koje nisu isporucivali sve kanale.

A svi ostali koji nisu na forumu mogu da se kladim da njih bar jedno 80% nece primetiti da im neki kanali nisu radili. Eto ja da ovde nisam procitao ja ne bih ni znao a i ne gledam tako cesto tv.
Bas tako. Napisala sam da nema potrebe da ljudi sa foruma zovu, prvo-ustedecete sebi vreme jer dok se javi operater zaboravite zbog cega ste pozvali, drugo- reci ce vam "znamo da se od sinoc javio problem, radimo na otklanjanju problema".
E sad ,naravno, stvar je izbora.
Ako neko zeli da potrosi pola sata i vise da bi dobio tu recenicu kao odgovor-slobodno neka pozove.
 
Da li su titlovi na kanalima zalepljeni na sliku ili idu nekako odvojeno tj da li im se moze podesiti velicina ?
 
zalepljeni su
 
Btw od juče popodne nisu popravili ništa tako da masa kanala još ne radi (nebitno da li ih lično gledam ili ne, poenta je da ne rade)!
 
Meni svi kanali rade, ali ja imam samo jedan stb prikljucen direktno na ruter. Bas sam sinoc uzeo pa provrteo sve kanale da vidim jel rade ili ne.
 
Na prvom (faktički rezervnom) su i juče radili svi, na drugom ni danas ne radi HBO 1HD, Foxlife, TV1000, AMC, AXN, AXN Spin, Cinemax 1 i 2 HD, nijedan od Pink Movies, Kitchen TV, 24 Kitchen, Eurosport 1 i 2 HD, BBC Earth, Natgeo Wild HD i još mnogi drugi...
 
Evo sada sam bas ukljucio tv da vidim kanale koje si reko da ne radi i kod mene rade. Moguce da je problem negde na realaciji vise stb uredjaja a oni koji imaju jedan da njih ovaj problem nije pogodio. Ko zna koju oni teoriju imaju za ovaj problem.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno