Šta je novo?

Iris TV box mts (nije tema o Iris Go ni Iris Smart aplikaciji)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Bilo je ranije priče da će MTS omogućiti da se koriste android funkcionalnosti box-a. Ima li šta od toga ili je bio samo lažni trač?
Ako prostudiras samo kako funkcionise IPTV (lokalne adrese mts-ovih servera) a da bi pustili funkcionalni Android morao bi da ima javni izlaz na internet odmah je jasno da od toga nema nista, nisu oni sposobni sve to da prebudze = trac.
 
Na Skyworth HP4024 u opciji moj nalog>podešavanje uređaja piše MAC adresa od Box-a o u skrivenom meniu u Status stoji MAC Address Unavailable.

Vraćao sam Box na fabrička podešavanja jer je zakucao kada sam probao da ga povežem preko Wi-Fi sa modemom, nisam obratio pažnju da li je pisala MAC adresa pre reseta, jel to tako treba ili je posle reseta iz nekog razloga MAC nedostupan?
IMG_20220918_083357_edit_371502225938622.jpgIMG_20220918_070350_edit_371393915006347.jpg
 
Mozda je to mac adresa wifi koji nisi aktivirao pa zbog toga nije dostupna.
 
I ja sam tipovao da je to možda predviđeno za MAC od Wi-Fi uređaja na koji se konektuje Box, ako može neko ko ima ovaj Box samo da proveri na svom uređaju.
 
Je li moguće imati HD kanale sa box 2 paketom, tj. samo sa fiksnim i televizijom, bez interneta?
 
@SevernaArmija Ako imaš tehničkih mogućnosti za HD kvalitet slike. To što nisi uzeo internet nema veze sa televizijom, čak je i bolje jer se onda protok neće deliti između neta i tv već ti je ceo za tv.
 
Da li se ove promene vezane za zamenu programa SD u HD odnose i na ADSL korisnike ili samo na one koji su na optici?
 
Na Skyworth HP4024 u opciji moj nalog>podešavanje uređaja piše MAC adresa od Box-a o u skrivenom meniu u Status stoji MAC Address Unavailable.

Vraćao sam Box na fabrička podešavanja jer je zakucao kada sam probao da ga povežem preko Wi-Fi sa modemom, nisam obratio pažnju da li je pisala MAC adresa pre reseta, jel to tako treba ili je posle reseta iz nekog razloga MAC nedostupan?
Pogledajte prilog 355889Pogledajte prilog 355890
Jel postoji mogućnost promene skinova odnosno boja aplikacije pošto vidim da je ovde kombinacija plavo roze a NA HP07 crno naračasta. Boja fonta itd.
 
Meni na vdsl nije lošija slika na HD kanalima nego što je bila.

Super je što kanali nisu više na 700+ ali nije super što su Arene i još gomila drugih kanala čiji je osnivač ili sponzor MTS i dalje na po dva mesta prisutni, prvo na početku liste, do broja 130 recimo a onda i kasnije odvojeni i tematskim paketima, naravno u HD na oba mesta.
Jel i vama na broj 7 pise da nema kanala..ne znam sta se desilo ali na 7ici nemam uopste kanalw
 
Ako si imala HD kanale od broja 700+ sada je sve to od 100 pa na dalje...
 
Da, tako je, nema ništa od sedmice pa napred, odnosno 700+...sve ti je sada spakovano od 100 pa dalje od toga. Arene na 149+ i na 300+, ostali kanali što su bili na 700+ sada su raspoređeni u tom opsegu 100-500 recimo. Superstar na 103 i 200 i sve je sada u HD, da ne nabrajam kanale sada iz glave. Proveri samo da li ti je slika u HD sada na onim kanalima gde je bila ranije od 700+.
 
Da, tako je, nema ništa od sedmice pa napred, odnosno 700+...sve ti je sada spakovano od 100 pa dalje od toga. Arene na 149+ i na 300+, ostali kanali što su bili na 700+ sada su raspoređeni u tom opsegu 100-500 recimo. Superstar na 103 i 200 i sve je sada u HD, da ne nabrajam kanale sada iz glave. Proveri samo da li ti je slika u HD sada na onim kanalima gde je bila ranije od 700+.
Da da videla sam da je rts1 hd sad na 100 i nesto. Zbunil me je sto od 700+ nema nijedan kanal. Hvala puno.
 
Da li vam filmbox premium (236) seccccka ?
Inače ode i pickbox.
 
Secka onaj filmbox. Msm ja imam jedan u start paketu, ne znam koji je tačno ali secka.
 
  • Like
Reagovanja: tcp
Da li je neko Skyworth HP4024 uspeo da poveže preko Wi-Fi-a sa ruterom?

Ako je nekom uspelo neka postavi detaljno uputsvo:)
 
Ako moze za nas neupucene koji su benefiti tog wifija sa boxa? Pokusavam da skapiram sta tacno moze da se dobije tim vise u odnosu na wifi sa rutera? Jedino ako su vam kablovi bas toliki problem,mada iovako ih ima previse i bez toga?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno