Šta je novo?

IRIS MTS TV Box (2024)

Kakav raskid ugovora, Wifi, žalbe ili drugi uređaj kada ga nije ni dobio od njih. Kupio je rutovan ili kakav već.
Imaju varijantu preko huawei modema i ekstendera za Wifi, ali je to limitirano opremom na centrali.
I ta spajanja na wifi nisu podržani uopšte u priči, čisto snalaženje korisnika.
 
Moze li na HP4024 da se zaobidje IPTV aplikacija i da se instalira neki launcher ?
 
A i ubuduće verovatno odnosno sigurno. Odnosno, uspeli su ljudi da ga pretvore u ''android'' boks ali u tom slučaju ne može paralelno da se gleda Iris tv i koriste blagodeti tog androida kao na HPH07.
 
A i ubuduće verovatno odnosno sigurno. Odnosno, uspeli su ljudi da ga pretvore u ''android'' boks ali u tom slučaju ne može paralelno da se gleda Iris tv i koriste blagodeti tog androida kao na HPH07.
Moze neka pomoc tj smernice u vezi ovoga? Imam jedan "razduzen" HP4024, pa da ga iskoristim.
 
Ne mogu ti pomoći nažalost, imam hph07 koji sam uspeo pretvoriti u taj nazivi android kao i mnogi drugi što su uspeli upravo sa smernicama sa ove teme ali sa hp4024 je totalno drugačija priča i sve da sam imao taj boks ništa ne bih uradio jer jednostavno tu je potrebno "malo" više znanja i umeća.
 
Стигао 2.7.3 и једина промена коју видим је да на свим тв, 4К и 1080р стоји "auto switch to best resolution" изабрано али да је доле активно 1080i@50Hz. Да ли то значи да су пустили AFR те да ће се мењати излаз у зависности да ли је канал 4К или није...
 
Na kom boksu je taj 2.7.3. i da li se to odnosi samo na hp4024 ili i na hph07 ?
 
4024, раније ако је best res изабрано иде на 2160р@60 или 1080р@60, зависно од тв.
 
A bukvalno ni jedan sadržaj na Irisu nije 30/60fps. Sve je 25/50fps tako da podešavanje 1080p60 ili 2160p60 može da rezultuje samo u degradiranom iskustvu gledanja (seckanju krolova itd).
Veće nije uvek bolje.
 
Наравно, али се пре бокс везивао за најјачу рез коју тв прихвата. Сада је на 1080i/50.
Пре сам подесио "ручно" 1080i/50 да се не мења јер је то рез канала које пустим, али је best res било off.
 
I kod mene je odradjen update... i bilo je podeseno na best resolution a na 1080i/50 i kada iskljucis i ukljucis prebaci na 2160 60 pa kada iskljucis stb i ponovo upalis sam prebaci na 1080i/50 a ukljucena opcija switch to best resolution... i slika na SD kanalima nije vise kao pre mutna i losa kada je rucno izabrana rezolucija 2160 60 tacnije 2160 50 (sto je bolja opcija)...
 
Meni je u petak bio apdejt na,27.3, imam tri stb-a, samo na jednom bio apdejt, ostala dva ostala na 2.6.7? Sva tri su hp4024.
 
Azurirali jutros i ostala dva. Do sada uvek su apdejtovali sve odjednom, bar kod mene.
 
Sa sednice REM-a od 24.5.2024.:
Разматрање захтева о издавању дозволе за пружање медијске услуге Arena Channels Group d.o.o. Beograd – Super Star 3, сходно члану 94. Закона о електронским медијима и доношење одлуке;
 
Kod mene isto na hp4024 odradjen update i sad ne radi wifi (povezan bio bez lan-a)😞 Jel postoji neko resenje?
 
Postoji ako imas dobar ruter u kojem mozes blokirati neke ip adrese.
 
Možemo li dobiti uputstvo kako se ovo radi?
Nazalost, probao sam, i ne radi, blokirao sam i na firewall rutera, i u parental controls, ali idalje ne radi, kad spustim verziju, posle par minuta trazi restart da bi se azurirao. Nastavicu sa eksperimentisanjem.
 
Ubacen novi kanal Superstar 3 na poziciju 202, Klasik pomeren na 203, izbaceni Film klub i Film klub extra...
 
… vala, rešili konačno da unište i filmsku ponudu… za informativni program su kriminalni, te je još sport ostao sam da se uruši…
 
Nazad
Vrh Dno