Šta je novo?

Iris GO (ex mts TV GO) [nije tema o Iris TV box-u]

A jel ima neka bolja,kvalitetnija , brža...bez seckanja I prekidanja....????
 
Slažem se....ko može da bira Orion je sigurno bolja....probao mesec dana test I sasvim Ok...
 
Ja vec mesecima imam problem da mi Iris GO aplikacija super radi dok sam u kuci i na wifi,ali cim izadjem vani prilikom otvaranja aplikacije mi se samo pojavi IRIS logo i to je to,ne pokrece se aplikacija... dok je do pre par meseci sve uredno radilo. U podesavanjima mi je stiklirano da radi i na wifi i na 3G i na 4G. Ima li neko ideju,sta bi moglo biti problem!? Ili mozda neko ima isti problem?
 

Mislis da je do toga? Pre na starom modemu sam secam se menjao,a na ovom nisam niti umem,neki ZTE je u pitanju ako se ne varam. Mislim da sam negde video DNS da su upisane sve nule... ali sa istim tim postavkama je radilo do pre koji mesec... pojma nemam. A kakve veze ima DNS,ako mi ne radi van WIFI mreze? (mozda je ovo pitanje i smesno ili glupo,ali nemam bas neko znanje od DNSu)
 
Ako ti nema Iris Smart aplikacije u prodavnici verovatno je problem do verzije tvog WebOS-a na LG pa zato ne možeš da je nađeš. Meni je izašao predlog za Iris Smart čim sam otvorio prodavnicu.
Možeš li mi reći koja je verzija webos-a kod tebe? I koja zemlja ti stoji u brodcast podešavanju?

Hvala!
 
Ja vec mesecima imam problem da mi Iris GO aplikacija super radi dok sam u kuci i na wifi,ali cim izadjem vani prilikom otvaranja aplikacije mi se samo pojavi IRIS logo i to je to,ne pokrece se aplikacija... dok je do pre par meseci sve uredno radilo. U podesavanjima mi je stiklirano da radi i na wifi i na 3G i na 4G. Ima li neko ideju,sta bi moglo biti problem!? Ili mozda neko ima isti problem?
Pogledah malo komentare na play prodavnici i videh da neko postavio da mu na istom uredjaju kao sto je moj,IRIS radi na bilo kojoj i bilo cijoj WIFI mrezi :D a na mobilnoj ne moze ni da otvori aplikaciju :D
 
Moze odgovor na jedno glupo pitanjce?Kako se izlazi iz aplikacije za Android TV?
 
Hvala.Da li treba da me pita hocu li da izadjem ili tako nesto?Bukvalno kad pritisnem home dugme kao da je nasilno ugasi bez icega.Ako su je tako napravili stvarno su slepci :)
 
jel nekako da se podesi da radi na android box-u
uopšte ne mogu da odaberem opciju da se ulogujem

čitam na komentarima da ne radi i drugima
 
Hvala.Da li treba da me pita hocu li da izadjem ili tako nesto?Bukvalno kad pritisnem home dugme kao da je nasilno ugasi bez icega.Ako su je tako napravili stvarno su slepci :)
Tako su napravili, slepcine. Ja sam vec pisao da naprave opciju 2x click to exit, kao sredice, tamo neke 2024.
jel nekako da se podesi da radi na android box-u
uopšte ne mogu da odaberem opciju da se ulogujem

čitam na komentarima da ne radi i drugima
Koji box, koja aplikacija. Iris Smart ti je za boxove, mada zavisi koji im je android, ne mislim na 9, 10 ili 11 vec verziju, dal je Android TV.
 
a95x f4 android 11
iris go mogu da instaliram ali ne mogu uopšte da kliknem na opciju da odaberem user i pass, iris smart piše da nije podržan.
 
Imam LG 49UH668V...sa WebOs 3.4.0-5980...i ne mogu da nadjem Iris Smart u LG Store...sve ostalo ima...Eon..Orion...jel WebOs problem???
 
Imam isti problem. Izgleda da nisu izbacili aplikaciju za webos 3.4. Pitanje je kad i da li će uopšte podržati starije verzije webos-a.
 
Iz MTS-a su mi rekli da na Chrome i Mozilla lose radi i da trenutno jedini browser preko kojeg radi dobro je Microsoft Edge. Mozda je to problem.
 
A meni su rekli da najbolje radi sa Chrome, da je optimizovan za njega..:p
Doduse radi odlicno Chrome, sad sam probao..
 
Šta god su rekli lupaju :D Edge je baziran na Chromium isto kao i Chrome samo Edge kasni tj koristi nešto stariju verziju.
 
Nazad
Vrh Dno