Šta je novo?

Iris GO (ex mts TV GO) [nije tema o Iris TV box-u]

Tesko ide menjanje kanala na toj novoj app iris smart preko Mi Box-a npr. ali generalno nije toliko lose, slika je za sada pristojna , samo i da ostane tako.
 
Mi box, ne visim iris smart app. Dajte ko može neka okači apk.
 
Instalirao iris smart tv na TCL ep 660,radi sasvim pristojno.
 
Instalirao iris smart tv na TCL ep 660,radi sasvim pristojno.
Prebacio sam app na flash 65GB neki Sandisk USB 3.1
Kako se uopste nadje, trazi po fleski na EON boxu?
Ili treba neki odredjeni format fleske?
Prepozna ga EON nego ne vidim kako raditi pretragu
 
Koja je fora da se vidi app na fleski?
Prebacio sam je na kompu i ne znam kako da je vidim, instaliram na EON boxu?
Ne treba ti fleš, instaliraj Send Files to TV aplikaciju istovremeno na telefon (ili komp) i na EON box. Kad prebaciš sa telefona/kompa iz nje instaliraš Iris i posle toga je obrišeš.
 
Ima li nesto promotivno za nas smrtnike sa BOX 3 i m:SAT ? Trazio sam po sajtu ali cini mi se da nema, ali svakako da proverim...
 
Prvi link dal ne valja app zbog nečega i meni nije htelo da instalira app na TV.
Sa drugog linka uspeo. Slika je stvarno loša. Jel ovo neka beta test verzija app?
 
Instalirao sam smart aplikaciju sa Google Play prodavnice na Tesla android tv.

Meni je ovo neupotrebljivo.
Nekada neće da se pokrene, a kada se pokrene radi usporeno i kilavo, slika je usporena kao da je slow motion.
 
Odgovori ti njemu da taj "adaptivni signal" nije u stanju da ostane na tom 5 Mbps HD stream-u ni kod korisnika sa 500 Mbps download.
 
HD kanali na mobilnoj aplikaciji su svi Arena kanali, Superstar kanal, X Toxic, Balkan Trip, Agro TV.
 
Aplikacija za Tizen i webOS će biti uskoro. A to, iz dosadašnjeg iskustva, znači najranije za 5-6 meseci.
 
Da li moze tastaturom da se premotava sadrzaj Iris TV na browseru (kao kod EON-a)?
Ono, strelica levo-desno premotava + - 10sek ..
Ili samo ostaje da otprilike gadjam misem gde hocu da vratim ?
 
Moglo je prvih dana kada su pustili servis. Posle je ta mogućnost naprasno nestala.
 
Ne razumem čemu potraga za iris tv go app po netu. Imam Sony android 65", otišao sam na play store, upisao iris i skinuo direktno na tv. Na ikonici piše samo iris. U stanu mi je sbb. Aplikacija radi sasvim normalno, slika je pristojna, sve arene rade dok ne dođe dan kad prenose LŠ. Onda nastaje problem. Stalno baguje, crn ekran, promena rezolucije... Još uvek ne mogu da pronađem način kako izaći iz app kad želim da se vratim na eon. Mislim da ovi iz mts-a moraju još puuuuuno da kopaju kako bi se približili eon-u.
 
Sinoć otvorim app da pogledam jel imaju te 3 nove Arene da gledam el classico, kad ono prc nema ništa.
Kako mi da gledamo te 3 nove arene na Iris Go?
 
Kad bude revanš, do tad će ubaciti 🤣
 
Čemu sam onda uzeo od drugara za džabe nalog da opet kucam na Google "soccer streams" 😂
Da pošaljemo MTS flašu rakije, kafu i 50 evra da poguraju premeštanje kanala malo to brže? 🤔
 
Nazad
Vrh Dno