Šta je novo?

Iris GO (ex mts TV GO) [nije tema o Iris TV box-u]

dppaki

Poštovan
Učlanjen(a)
01.10.2018
Poruke
261
Poena
70
Danas je automatski nadgadjena stara aplikacija mts TV GO. Lepo radi na android tabletu i mobilnom...
 
Odlično radi u browseru
 
  • Like
Reagovanja: M J
Bilo bi lepo kada bi napravili app da se pojavi i u Google play store-u i za Android OS TV , tipa za Xiaomi Mi Box S...
Trenutno ne vidim ovu aplikaciju tamo u ponudi...
 
Dobro je da su konačno osposobili web aplikaciju. Aplikacija radi OK, za ovo kratko vreme koje sam testirao. Video klub iz aplikacije "pamti" gledani sadržaj sa STB-a, pa se može nastaviti gledanje na različitim uređajima.
 
Još samo da VOD stave u HD i vraćanje unazad na svim HD kanalima....
 
Neće je ni biti. Ako jedan Vimeo nema cast što bi imao Iris.
 
na eon box-u ova nova app se gasi posle pokretanja imali neko resenje ...
 
Nema rešenja pošto nije aplikacija za android tv
 
Promeni podesavanja da moze da ti radi i na 3g, 4 g.
01C7BBC8-5AD8-434C-B794-8A5133DFF647.png
 
Promeni podesavanja da moze da ti radi i na 3g, 4 g.
Pogledajte prilog 306625
Pa ta mi podesavanja fabricki tako stoje,nije do toga... i sa proslom aplikacijom bio isti problem... u pocetku radio i odjednom prestao da radi kad nije na wifi... ne znam zasto... s tim da na prosloj lepo pisalo da koristim mrezu operatera i da se protok ne naplacuje,a sad samo IRIS logo i ni makac. Pokusavao sam i restart i brisanje kesa i nista
 
Piše da je za Iris tv korisnike i korisnike box paketa sa iris tv uslugom, aplikacija besplatna do 30 juna. Posle se naplaćuje 200 dinara.
Tako je bilo i za Mts Tv Go, ali su uvek produžavali promo period.
E sad mi nije jasno zašto lepo ne napišu da je aplikacija uvek besplatna za Iris Tv korisnike ( kao što je Eon android aplikacija besplatna kod Sbb-a).
Ne razumem tu logiku, da stalno produžavaju promo period i da to rade od 2016. godine.
 
Da li mora da se registruje ili ostaju podatci od mts tv go? Nece da mi se uloguje sa memorisanim podatcima, a ne dozvoljava da promenim lozinku, stalno izbacuje neku gresku.
 
Sa starim podacima se loguje
 
Brisao cookies iz firefoxa i posle ponovnog pokretanja mi tretira kao novi uređaj, da znate zbog menjanja uređaja da ne ispucate brzo mesečni limit.
inače mi nešto traljavo danas radi ali izgleda da net danas na banovom brdu nešto zeza pošto i druge stvari trokiraju.
 
Meni iris GO troši mobilne podatke na mts mreži..?!
Pre ovog updejta dok je bio mts tv go ,to nije bio slučaj!
wtf
 
Jel zna neko kako da obrisem uredjaje koje ne zelim da korsitim ? Ili tek pri registraciji sledeceg uredjaja mogu da brisem?
Imam listu (preko PC, aplikaciji ni to) i mogu imena da im menjam ali ne i da izbrisem.
 
Da li jos nekome na telefonu secka video posle azuriranja aplikacije na IRIS?
Probao sam kompletnu brisanje kesa i svih podataka, probao i reinstalaciju, nije pomoglo.
 
Postpaid,naravno.
Nisam zaključila već sam zaključio i proverio, za 30ak sekundi skinuo mi 30-40MB.
 

Prilozi

  • 699FDB25-4F32-4E41-9838-6C41BB732F81.jpeg
    699FDB25-4F32-4E41-9838-6C41BB732F81.jpeg
    95.3 KB · Pregleda: 174
Evo,možda minut irisa
 

Prilozi

  • D0F3464A-6BA3-4B47-8C71-16D10EA67A7F.jpeg
    D0F3464A-6BA3-4B47-8C71-16D10EA67A7F.jpeg
    120.3 KB · Pregleda: 92
To prati potrošnju na androidu. Proveri u moj mts aplikaciji potrošnju, tamo je merodavno.
 
(Bez obzira da li je postpaid ili pripejd mts broj) mts TV GO i Iris TV GO potroše u startu neku manju količinu podataka iz paketa (meni juče 15 MB iz paketa a 1065 MB Iris TV GO).

Tako je oduvek bilo i nikada nisu uspeli/hteli to da isprave.

Druga priča je, a itekako je bilo ranije slučajeva, da kompletan saobraćaj napravljen mts TV GO gledanjem televizije bude tarifiran.
Tada je potrebno napisati prigovor i imati dosta strpljenja i živaca.
 
Nazad
Vrh Dno