Šta je novo?

Iris GO (ex mts TV GO) [nije tema o Iris TV box-u]

@nesa69
Pa ne znam za to, aj proveriću ali dok je bio mtsTVGO ni na androidu mi nije pokazivalo nikakvu potrošnju …
 
Ja sam dao prijatelju u Švedskoj da proba, nije htelo da radi ni sa VPN-om.
 
Već sam napisao (izgleda u drugoj iris temi) da mi ne radi Iris sa VPN-om dok EON radi :(
 
Radi li vama u chromeu fullscreen? Kod mene neće. Poveća se prozor Chromea, a slika ostane smanjena.
 
Danas sam instalirao na eon box-u staru verziju mtstv go v2.4.0 i proradio odmah(naravno sa misem radi) ali ima mali broj kanala dok na mob. i ps iris ima kompletnu ponudu ...Zasto je ova razlika u kanalima sa istim nalogom....
 
Мени на компјутеру запиње, сецка, није перманентно али није ни ретко. Нисам пре користио, можда се погодило, али нешто сам скептичан (сад сам пробао А1, фудбал, у 5 ујутру запиње).
 
Uspeo sam da instaliram Iris go na EON boxu verziju 3.0.2. Izbacuje kao i ranije na učitavanje home stranice ali ako se brzo klikne mišem na VOD ili pretragu aplikacija ne krešuje i može da se koristi.
 

Promenili naziv i slike, zadržali staru lošu ocenu od mtstvgo :)
Pa ako je uradjen update i rebrending postojece aplikacije, mts tv go, kako da promene ocene koje je vec neko postavio?! :) sad se vratite svi koji ste dali losu ocenu pa popravite brojku, ako bas toliko boli :)
 
A?
O čemu pričaš, i ko je to tvrdio pa demantuješ :)
Poenta priče je da su mogli da irisGO postave kao novu aplikaciju i da krenu od nule...
Ionako je sve novo od imena do linka aplikacije.
 
Pa i com.huawei.android.Serbia su trebali da promene ionako je bzvz :D
 
da li jos neko ima slican problem:
na racunaru kada gledam preko https://iris.mts.rs/ sve radi savrseno, na telefonu (apple) se uvek prekine streaming nakon nekog odredjenog vremena (mislim da je bukvalno minut u pitanju)
 
Ja imam sličan problem na desktopu i laptopu. Kada god uđem u full screen mod, slika se zamrzne posle par sekundi. Tek nakon kombinacije pauza/plej ponovo proradi. Nakon toga radi bez problema. Chrome pretraživač je u pitanju.
 
А за Бокс 4 црвени?
 
Isto je za svaki Box paket koji sadrži TV uslugu.
 
Izgleda da nisu predvideli opciju za brisanje kao takvu, nego kada popuniš sve slotove za uređaje i pokušaš da dodaš još jedan pojaviće se popup prozor da obrišeš neki od postojećih uređaja.
 
Da li vam radi web aplikacija? Kod mene izbacuzje "DRM greška, pokušaj kasnije".
 
Nazad
Vrh Dno